[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.4

Ciekawostki o seksie WH: 04/2014

Czy długi seks oznacza dobry seks? Jakie znaczenie dla Twoich relacji z koleżankami ma faza cyklu miesiączkowego? Jak związek na odległość wpływa na zadowolenie partnerów? Oto kilka informacji o seksie.

para, związek, seks fot. shutterstock.com

Długość a jakość seksu

Od lat media i różni specjaliści wmawiali nam, że im stosunek dłuższy, tym lepszy, co wytworzyło nierealistyczne oczekiwania. Badacze z Penn State University obalają ten mit.

Okazuje się, że najbardziej optymalny seks trwa od 7 do 13 minut, a stosunek trwający ponad 30 minut został określony jako „zbyt długi”. Fajne są długie pieszczoty, ale „szybki numerek”, na przykład pod prysznicem, nie jest wcale gorszą formą seksu.

Sprawdź też, jak się ma długość i rodzaj seksu do Twojego cyklu miesiączkowego i dowiedz się, jak mieć 28 dni fajnego seksu. By nie popaść w rutynę, poznaj też 8 patentów na więcej ognia w łóżku.

Patent WH:

Podczas zabawy skorzystajcie z lubrykantu na bazie silikonu. Wbrew pozorom masa wody może sprawić, że będziesz sucha, a nie przyjemnie nawilżona.

REKLAMA

REKLAMA

przyjaźń, plotkowanie, babski wieczór, spotkanie fot. Shots Studio 2015/shutterstock.com

Faza cyklu miesiączkowego a relacje z innymi kobietami

Zdarza Ci się czasami zachować głupio w stosunku do koleżanki, a potem tego żałować? Wszystkiemu może być winna owulacja. Jak wynika z najnowszych badań opublikowanych w „Medical News Today”, panie w płodnej fazie cyklu mają tendencję do wywyższania się nad innymi kobietami. Wszystko w celu zwrócenia męskiej uwagi. Szkoda przyjaźni!

11 – tyle procent ankietowanych przez Harris Interactive przyznało się do rozmaitych form seksu podczas jazdy samochodem. Dziewczyny, wszystko rozumiemy, ale na parkingu, nie na drodze!

REKLAMA

para, związek fot. shutterstock.com

Związek na odległość a zadowolenie z relacji

Jeśli podczas wakacji zdarzy wam się dłuższy okres rozłąki, niczym się nie przejmuj. Zgodnie z nowym raportem opublikowanym przez „Journal of Sex and Marital Therapy”, osoby w związkach na odległość często są bardziej zadowolone od par, które spędzają cały czas razem. Dlaczego? „Bo bardziej starają się o siebie nawzajem” – mówi dr Emma Dargie. Potraktuj rozłąkę jako szansę, a nie karę.

Nie martw się, możesz zacząć świadomie dbać o swój związek i tym samym zwiększyć Wasze zadowolenie i satysfakcję. Poznaj 10 patentów na udany związek. A jeśli dopiero szukasz tego jedynego, to przetestuj 12 patentów na udaną randkę.

WH 04/2014

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij