[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.7

Ciekawostki o seksie WH: 03/2014

Jak sperma wpływa na pH pochwy i jakie mogą z tego wyniknąć konsekwencje? Jaki jest związek między seksem a wysokością zarobków? Czy kobiety lubią zarost u mężczyzn? Zobacz nasze informacje.

prezerwatywa, kondom fot. shutterstock.com

Prezerwatywy a pH pochwy

Naukowcy z Capital Medical University w Chinach odkryli kolejny powód, dla którego warto zachęcić ukochanego do założenia prezerwatywy. Sperma podnosi bowiem pH w pochwie i zabija tym samym dobre bakterie Lactobacillus.

Może to prowadzić do zwiększenia ryzyka zakażeń układu moczowego, chorób wenerycznych czy pleśniawek. A co jeśli nie lubisz, gdy dzielą was chociażby milimetry lateksu? Po wszystkim możesz skorzystać z chusteczek do higieny intymnej o pH 4,5.

Badania na University of Texas wykazały, że częstotliwość Twoich orgazmów z partnerem ma wpływ na to, czy będziesz chciała mieć z nim dziecko.

REKLAMA

portfel, pieniądze, oszczędzanie fot. shutterstock.com

Seks a zarobki

Miłość i pieniądze idą w parze. Tak przynajmniej wynika z najnowszych badań opublikowanych w „Journal of Manpower”. Po przeanalizowaniu dochodów i zwyczajów łóżkowych 7000 osób badacze doszli do wniosku, że uprawiający seks przynajmniej 4 razy w tygodniu mają prawie 5% wyższe zarobki od tych, którzy rzadziej pozwalają sobie na odrobinę przyjemności.

Dlaczego? Jak mówi autor badania, dr Nick Drydakis, osoby, które często zrzucają ubrania, są bardziej pewne siebie i mają wyższą samoocenę, co może wyzwalać więcej możliwości w pracy. Dlatego warto byś poznała  6 wskazówek, jak nabrać pewności siebie.

Seks wpływa pozytywnie nie tylko na zarobki, ale i na zdrowie. Dowiedz się, jakie są zdrowotne korzyści z seksu. Oczywiście w przypadku seksu bardzie od zdrowia liczy się przyjemność. Dowiedz się w jaki sposób Twój organizm stara się dostarczyć Ci jej jak najwięcej. Oto 10 zaskakujących faktów dotyczących seksu.

15 miliardów dolarów wydają co roku ludzie na całym świecie na zabawki erotyczne. My też mamy w tym swój udział, bo 38% Polek korzysta z wibratora.
fot. InnervisionArt 2015/shutterstock.com fot. InnervisionArt 2015/shutterstock.com

Zarost mężczyzny a jego atrakcyjność

Zgodnie z badaniami opublikowanymi w „Evolution & Human Behavior”, mamy wyraźną słabość do przystojniaków, którzy nie lubią korzystać z maszynki. Naukowcy pokazywali grupie kobiet zdjęcia gładko ogolonych mężczyzn, z 5- i 10-dniowym zarostem oraz brodą. Panie oceniały ich atrakcyjność.

Zdecydowanie wygrali ci, którzy nie golili się od 10 dni. Nic dziwnego: mocny, męski zarost świadczy o wysokim poziomie testosteronu, który przydaje się w łóżku.

WH 03/2014

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij