Ciekawostki o seksie WH: 02/2014

Czym różni się seks na wakacjach od tego zwykłego? Dlaczego warto pokrzyczeć w łóżku i jaki wpływ na seks oralny ma zazdrość? Odpowiedzi szukaj w naszych najnowszych wiadomościach dotyczących seksu.

hotel, para w łóżku, seks fot. shutterstock.com
fot. shutterstock.com

Seks w hotelu

REKLAMA

Masz ochotę na więcej czułości? Spędźcie romantyczny weekend w hotelu. Jak wynika z ankiety przeprowadzonej przez portal randkowy C-Date.pl, co trzeci badany kocha się częściej podczas wakacji.

Wybierz przytulny apartament, w którym będziesz się dobrze czuła, i nie zapomnij obejrzeć go uważnie przed wyjazdem. Bo 11% hotelarzy przebadanych przez lastminute.com przyznaje, że często zdarza im się znajdować w opuszczonych pokojach gadżety erotyczne.

Wybieraj mądrze, bo prawie połowa Polaków przyznaje, że wygląd pokoju hotelowego wpływa na ich poziom zrelaksowania podczas seksu.

A co z pozostałymi nacjami? 16 000 kobiet z 18 krajów świata opowiedziało nam, co je kręci w seksie. Wyniki są naprawdę zaskakujące! Razem z nami zajrzyj innym do łóżek i sprawdź, jak na tym tle wypadają Polki. Zobacz, jak wygląda seks dookoła świata.

REKLAMA

REKLAMA

Okrzyk przyjemności

W łóżku pozwól sobie na bycie głośną. Jak wynika z badań przeprowadzonych na Leeds University, istnieje ścisły związek między wyrażaniem zadowolenia a przyjemnością płynącą z seksu.

Należysz raczej do osób, które największe uniesienia przeżywają w ciszy? Zacznij między kolejnymi głębokimi oddechami powtarzać „tak” oraz jego imię. Szybko zobaczysz pozytywną reakcję Twojego partnera i będziesz miała ochotę na więcej.

WH patent:

75 – w tylu procentach stosunków kobiety osiągały orgazm (najczęściej równoczesny z partnerem!), gdy ich wybranek był proporcjonalnie zbudowany. Twój ukochany stracił formę? Wyślij go na siłownię, a skorzystacie na tym oboje.

% mhinsertbox c="C_BOX_REKLAMA_PD_336_280" %}

REKLAMA

kobieta, lizak fot. shutterstock.com
fot. shutterstock.com

Zazdrość a seks oralny

Czasami warto dać partnerowi powody do zazdrości. Z badań opublikowanych w „Personality and Individual Differences” wynika, że panowie, którzy podejrzewają swoje ukochane o zdradę, spędzają więcej czasu na uprawianiu seksu oralnego.

Dlaczego? „Bo wiedzą, że zadowolona seksualnie kobieta ma mniejszą ochotę na poszukiwanie kogoś innego” – mówi autor badania Michael Pham z Oakland University. Szkoda tylko, że tej wiedzy nie wykorzystują na co dzień, mądrale.

Na tym zresztą nie kończy się zaskakująca męska logika dotycząca spraw łóżkowych. Chcesz wiedzieć więcej? Zobacz, jak wygląda męski punkt widzenia na seks. Ostrzegamy: będziesz zadziwiona!

WH 02/2014

% mhinsertbox c="C_BOX_REKLAMA_PD_336_280" %}

Zobacz również:
Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej... się spocić. Szukasz dla siebie czegoś nowego, co nie wymaga karnetu? Zacznij tutaj.
ZOBACZ WIĘCEJ

REKLAMA

REKLAMA