[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.9

Ciekawostki o seksie WH: 02/2013

Dlaczego oglądanie meczów zwiększa poziom testosteronu u kobiet? Co mają wspólnego dziąsła z erekcją? Jakie ćwiczenia na talię osy wykonasz nawet w pracy? Oto garść ciekawych informacji z dziedziny seksu.

piłka nożna, kobieta fot. Kiselev Andrey Valerevich 2015/shutterstock.com

Bądź bardziej seksowna – oglądaj z nim mecze piłki nożnej

Zamiast marudzić, że Twój facet jest fanem piłki nożnej, spróbuj sama przekonać się do kibicowania. Niegdyś zbadano, że wygrana ulubionej drużyny podnosi poziom libido u mężczyzn, ale ostatnie badania opublikowane w „Evolution and Human Behaviour” dowodzą, że zwycięstwo zespołu, któremu kibicujemy, podnosi poziom testosteronu u kobiet.

A to właśnie testosteron sprawia, że jesteśmy bardziej seksowne. Cały problem polega na tym, żeby zostać fanką właściwej drużyny, a nie jakichś patałachów. Wyższy poziom testosteronu u kobiet skutkuje nie tylko zwiększonym libido. Testosteron sprzyja też szczupłej sylwetce i większej energii.

Poziom testosteronu zwiększają też ćwiczenia fizyczne. Zobacz, skąd się bierze zależność między ilością godzin spędzonych na bieżni albo jodze, a jakością naszego życia seksualnego i przekona się, że sprawność fizyczna jest sexy!

58% – tyle Polek przepytanych w Women’s Health International Sex Survey zadeklarowało, że nigdy nie udawało orgazmu. Tak trzymać, dziewczyny! Idziemy w zaparte.

REKLAMA

facet, mężczyzna fot. Matusciac Alexandru 2015/shutterstock.com

Stan dziąseł a jego erekcja

Zgadnijcie, jaka część ciała jest szczególnie odpowiedzialna za jakość waszego życia seksualnego? Otóż dziąsła. Jego dziąsła. Nowe badania opublikowane w „The Journal of Sexual Medicine” dowodzą, że stan zapalny dziąseł w ogromnym stopniu przyczynia się do kłopotów z erekcją.

Istotność stanu jego dziąseł dla Waszego życia seksualna na pewno jest zaskakująca. A czy znasz już dobrze resztę jego ciała? Poznaj jego czułe punkty.

talia, kobiece ciało fot. Pressmaster 2015/shutterstock.com

Bardziej seksowna w 3 minuty – ćwiczenia na talię osy

Talia szerokości 70% obwodu bioder to jeden z najsilniej działających na facetów bodźców seksualnych. Mia Boum, tancerka z kabaretu Crazy Horse w Paryżu, radzi nam, jak wyszczuplić talię (możesz to zrobić nawet w pracy).

1. Ustaw krzesło tak by palce nóg (obciągniętych stóp) dotykały podłogi. Uda i kolana powinny tworzyć kąt prosty.

2. Wyprostuj nogi, a następnie opuść 5 cm ponad podłogą. Zatrzymaj. Powtarzaj. Plecy proste, mięśnie brzucha napięte.

Na piękną talię trzeba zapracować – tak jak Jessica Alba. Poznaj jej ulubione ćwiczenie na tę część ciała i wypróbuj cały trening z Jessicą Albą.

WH 02/2013

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij