[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.8

Ciekawostki o seksie WH: 01/2015

Czy seks bez zobowiązań może być początkiem udanego związku? Czym wyleczyć przedwczesny wytrysk? Dlaczego faceci boją się rozpocząć flirt i jaki jest związek pomiędzy komediami romantycznymi a mrozem? Poznaj odpowiedzi.

fot. Mliberra 2015/shutterstock.com fot. Mliberra 2015/shutterstock.com

Z łóżka pod ołtarz

Okazuje się, że od jednorazowej przygody wcale nie jest tak daleko do stałego związku. Zgodnie z badaniami przeprowadzonymi na University of Virginia prawie jedna trzecia małżeństw zaczynała swoją relację od niezobowiązującego seksu.

Autorka badania, dr Galana Rhoades, zwraca jednak uwagę, żeby początki relacji nie wpłynęły na kolejne etapy waszego związku. „Pary, które ważne decyzje podejmują razem i z odpowiednią rozwagą, dużo lepiej na tym wychodzą” – twierdzi. Po czym poznać, że to będzie udany związek? Zobacz 10 nie aż tak oczywistych oznak.

 

REKLAMA

napój, herbata mrożona fot. shutterstock.com

Zamień herbatę na komedię romantyczną

Święta to doskonała okazja, żeby po raz kolejny obejrzeć „To właśnie miłość”. Dlaczego? „Ponieważ fizyczny chłód zachęca nas do poszukiwania psychicznego ciepła, co zwiększa chęć do oglądania romantycznych filmów” – zdradza dr Yacheng Sun z University of Colorado. Wie, co mówi, bo podczas badań zauważył, że już wypicie mrożonej herbaty lub przebywanie w chłodnym pomieszczeniu sprawia, że o 86% chętniej sięgamy po komedie romantyczne. A co dopiero, gdy na dworze temperatura spada poniżej zera!

para, związek fot. shutterstock.com

Flirtowanie kontra ich nieśmiałość

45% mężczyzn przyznaje, że największym problemem w poznawaniu nowych kobiet sprawia im samo rozpoczęcie rozmowy. Nie wiedzą, że zazwyczaj wystarczy zwykłe „Cześć!". A jak flirtować z facetem? Sprawdź 10 wskazówek WH.

seks, para fot. shutterstock.com

Pełna kontrola drogą do udanego seksu

Niepokoi Cię, że Twój partner zbyt szybko finiszuje w łóżku? Na rynku farmaceutycznym pojawił się nowy lek o nazwie – Priligy. Jak do tej pory nie stwierdzono skutków ubocznych. Preparat skutecznie leczy przedwczesny wytrysk, pod warunkiem, że prowadzicie regularne życie seksualne (co najmniej 6 kontaktów w miesiącu). Ale przypilnuj, aby partner nie leczył się na własną rękę. Terapię musi zaordynować specjalista.

Rada dla Twojego chłopaka od naszych chłopaków z MH: niech przed finałem złapie się za jądra i delikatnie pociągnie. Zależy Ci na udanym życiu seksualnym? Dowiedz się także, jaki jest męski punkt widzenia na seks.

WH 01/2015

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij