[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Chrysalis – brytyjska marka biżuterii

Chrysalis to brytyjska marka biżuterii, której ideą jest celebrowanie miłości i przyjaźni. Zaprojektowana została, by dzielić się wspomnieniami wyjątkowych chwil z życia. Każdy element to talizman, łączący barwy i symbole.

Chrysalis

Podróż

W wieku 19 lat, współzałożycielka Chrysalis - Andrea, mając przy sobie tylko niewielkie oszczędności, wyruszyła by zwiedzać świat. Na wszystkich kontynentach ludzie, który poznawała, otwierali przed nią swoje domy i udzielali gościny. Gdziekolwiek się pojawiła, zawsze doświadczała ciepła i gościnności.

REKLAMA

Swoją podróż zakończyła w Nepalu, osiedlając się w Katmandu. Tam większość czasu spędzała obserwując artystów tworzących biżuterię i tak narodziła się jej pasja. Gdy podróż dobiegała końca, pozostałe pieniądze wydała na zakup biżuterii, której produkcję tak kochała oglądać, by móc sprzedawać ją w Londynie na Portobello Market.
To tam poznała Davida, swojego obecnego męża, który także sprzedawał biżuterię na pobliskim stoisku. Od tamtego momentu wspólnie realizowali podróżniczą pasję, odkrywając jeszcze więcej krajów i ich skarby. Podczas swoich podróży "kolekcjonowali" najcenniejsze wspomnienia oraz otaczającą ich energię i szczęście.

W 2007 roku narodziła się koncepcja marki Chrysalis, pięknej biżuterii, która oznacza dla noszącego coś więcej. Bransoletki Chrysalis zostały stworzone by je łączyć i budować własną kolekcję pełną wspomnień, miłości i inspiracji.

Dziś markę Chrysalis można znaleźć w ofercie wielu niezależnych dystrybutorów na całym świecie, w tym w USA, Europie, Meksyku, Australii i Nowej Zelandii.

Sukces Chrysalis spowodował, że w 2015 roku kolekcja Wishes otrzymała nagrodę Professional Jewweller's Charm & Bead dla Kolekcji Roku.

 źródło: materiały prasowe nadesłane przez producenta

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij