[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Chrysalis – brytyjska marka biżuterii

Chrysalis to brytyjska marka biżuterii, której ideą jest celebrowanie miłości i przyjaźni. Zaprojektowana została, by dzielić się wspomnieniami wyjątkowych chwil z życia. Każdy element to talizman, łączący barwy i symbole.

Chrysalis

Podróż

W wieku 19 lat, współzałożycielka Chrysalis - Andrea, mając przy sobie tylko niewielkie oszczędności, wyruszyła by zwiedzać świat. Na wszystkich kontynentach ludzie, który poznawała, otwierali przed nią swoje domy i udzielali gościny. Gdziekolwiek się pojawiła, zawsze doświadczała ciepła i gościnności.

REKLAMA

Swoją podróż zakończyła w Nepalu, osiedlając się w Katmandu. Tam większość czasu spędzała obserwując artystów tworzących biżuterię i tak narodziła się jej pasja. Gdy podróż dobiegała końca, pozostałe pieniądze wydała na zakup biżuterii, której produkcję tak kochała oglądać, by móc sprzedawać ją w Londynie na Portobello Market.
To tam poznała Davida, swojego obecnego męża, który także sprzedawał biżuterię na pobliskim stoisku. Od tamtego momentu wspólnie realizowali podróżniczą pasję, odkrywając jeszcze więcej krajów i ich skarby. Podczas swoich podróży "kolekcjonowali" najcenniejsze wspomnienia oraz otaczającą ich energię i szczęście.

W 2007 roku narodziła się koncepcja marki Chrysalis, pięknej biżuterii, która oznacza dla noszącego coś więcej. Bransoletki Chrysalis zostały stworzone by je łączyć i budować własną kolekcję pełną wspomnień, miłości i inspiracji.

Dziś markę Chrysalis można znaleźć w ofercie wielu niezależnych dystrybutorów na całym świecie, w tym w USA, Europie, Meksyku, Australii i Nowej Zelandii.

Sukces Chrysalis spowodował, że w 2015 roku kolekcja Wishes otrzymała nagrodę Professional Jewweller's Charm & Bead dla Kolekcji Roku.

 źródło: materiały prasowe nadesłane przez producenta

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij