Chroń skórę w mieście - krem intensywnie nawilżający Iwostin SPF 15

Długotrwale nawilża do 24h poprawiając poziom nawilżenia skóry średnio o 80% już po 5h od aplikacji. Sprawia, że skóra staje się elastyczna, wyraźnie wygładzona i przyjemna w dotyku.

Producent

Krem Iwostin SPF 15 wzmacnia dermo-odporność, czyli skutecznie koi podrażnienia i zaczerwienienia już po 1 aplikacji zmniejszając tendencję do ich ponownego powstawania. Chroni skórę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, takich jak m. in zanieczyszczenia.

Unikalny Complex Aktywny PREREGEN® PF – działa na dwóch poziomach:

1. Tworzy tarczę ochronną na skórze, minimalizując działanie negatywnych czynników zewnętrznych, takich jak promieniowanie UV, zanieczyszczenie czy suchość powietrza.

2. Łagodzi podrażnienia, wzmacnia dzięki proteinom sojowym o działaniu nawilżającym i odżywczym. Skóra staje się bardziej odporna na okresowe spadki kondycji i jest mniej podatna na procesy starzenia.

Witamina E 1% - działa antyoksydacyjnie, ujędrnia oraz poprawia koloryt skóry.

Krem Iwostin SPF 15 zapewnia długotrwałe nawilżenie, po którym skóra jest przyjemna w dotyku. Unikalny Complex Aktywny Preregen ® PF tworzy tarcze ochronną na skórze, jednocześnie uodparniając skórę na proces starzenia. Zawiera filtr UV – zimą często o tym zapominamy, ale ochrona przez promieniowaniem powinna być stosowana przez cały rok.

Zobacz również:
REKLAMA