[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Celebrate N.O.W marki Escada

Więcej niż zapach. Obietnica złożona samej sobie.

Escada CELEBRATE NOW Escada CELEBRATE NOW

Celebrowanie pozytywnego nastawienia

Zakorzeniony w pasji i odwadze – atrybutach marki Escada, Celebrate N.O.W to więcej niż zapach. To postawa. To stan umysłu. To inspiracja.
N.O.W, akronim wyrażenia „Nature of Women” (Natura kobiet), składa olfaktoryczny hołd duchowi kobiety. Sławi kobiecą odwagę, wytrwałość i przekonania. Przeznaczony jest dla kobiet, które wiedzą, że pozytywne nastawienie to dobra perspektywa. Zapach Celebrate N.O.W jest równie zdeterminowany i autentyczny jak one same.

REKLAMA

Celebrowanie radości

Spełniona, wyrafinowana i nieustannie ciekawa – kobieta Celebrate N.O.W rozumie, że każdy dzień – każdy moment – wart jest uwagi. Dla Sofi Fahrman – szwedzkiej reporterki modowej, pisarki i fenomenu mediów społecznościowych, a teraz nowej twarzy Celebrate N.O.W, życie chwilą to mantra. Czy jest zaangażowana w spotkania, czy eksploruje nowe egzotyczne zakątki świata, czy też spędza cenne chwile ze swoją córką, Sophie jest zawsze czarująca, emanuje na całe otoczenie pięknym blaskiem i pozytywną energią. Znajduje upodobanie w poszukiwaniu radości i dzieleniu się nią z innymi. Jej energia, joie de vivre i promienny uśmiech udzielają się wszystkim.


Celebrowanie natury

Uśmiechanie się do świata i przyjmowanie każdego dnia niczym daru to naturalne odruchy kobiet i źródło inspiracji Celebrate N.O.W. Zapach jest dynamiczną kompozycją naturalnych akordów. Skonstruowany został na ciepłej bazie cynamonu i bobu tonka, które cechuje nostalgiczny charakter. W sercu rozkwita magnolia, uświęcony tradycją symbol szczodrości i wytrwałości, który stanowi intensywny i bogaty akcent kompozycji. W nucie głowy wyłania się gwałtownie korzenny imbir, który momentalnie stymuluje zmysły i duszę.

źródło: materiały prasowe nadesłane przez producenta

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij