[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Cavaliada: jeździeckie święto w Lublinie i Warszawie

W Lublinie i Warszawie miłośnicy koni i jeździectwa będą mogli na żywo śledzić popisy najlepszych jeźdźców w pucharowym cyklu Cavaliada Tour - najważniejszej imprezie jeździeckiej w tej części Europy. Zawodom towarzyszyć będą pokazy koni i targi sprzętu.

Od dziś aż do niedzieli (6-9 marca) w Lublinie podczas zawodów Cavaliada Lublin CSI2*, a za tydzień w Warszawie na Torwarze (13-16 marca) podczas Cavaliada Warszawa CSI3*-W miłośnicy jazdy konnej, skoków przez przeszkody i koni będą mogli śledzić rywalizację najlepszych jeźdźców w pucharowym cyklu Cavaliada Tour sezon 2013/2014.

Cavaliada Tour to najważniejsza impreza jeździecka w tej części Europy, objęta honorowym patronatem prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego.

Lublin jest drugą eliminacją cyklu, po poznańskiej odsłonie, która odbyła się w grudniu ubiegłego roku. W Warszawie oprócz finału cyklu, równie ważny jest finał Pucharu Świata Ligi Europy Centralnej. Wyłoni on trzech sportowców, którzy reprezentować będą ligę w Pucharze Świata w Lyonie.

W programie Cavaliady stałymi punktami są konkursy potęgi skoku, speed and music oraz grand prix. Publiczność podziwiać będzie również zaprzęgi w Volkswagen Halowym Pucharze Polski oraz konkurencje dzieci w Cavaliada Future. Będą również pokazy koni, w tym najpiękniejszych, czyli koni krwi arabskiej.

Nieodłącznym elementem Cavaliady są targi sprzętu i akcesoriów jeździeckich. Ponieważ jeździecka moda wkracza na ulice miast, zarówno w Lublinie jak i Warszawie będzie okazja do kupienia wiosennych kolekcji i znalezienia modowych inspiracji. Fani rekreacji w siodle zaopatrzyć się będą mogli w akcesoria niezbędne do uprawiania jeździectwa oraz bardziej specjalistyczny sprzęt.

Wybrane konkursy będzie można obejrzeć w TVP Sport, ale zapraszamy wszystkich do zajęcia miejsc na trybunach, bo przeżywanie emocji sportowych na żywo nie ma sobie równych.

WH

REKLAMA

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij