Cardio Bunny - Run Around The World

Biegniesz przed siebie, nie zważając na przeszkody, przeciwności, pogodę. Stawiasz czoła światu, nie zwalniasz tempa. Dokąd chcesz dobiec? Jakie niesamowite miejsca odwiedzić? Paryż, Chicago, Dubai? Nic nie stoi na przeszkodzie! Właśnie tak zrobiła Rosie Swale Pop. Pierwsza kobieta, która obiegła świat dookoła. Rosie przebiegła 32 000 km w 5 lat. Mimo trudności jakie napotykała, wytrwale dążyła do wyznaczonego celu. Dokładnie jak kobieta Cardio Bunny w kolekcji Run Around The World – waleczna, silna, i mierząca wysoko.

cardio bunny mat. prasowe

Czy wiesz, jak ważny jest odpowiedni ubiór podczas ćwiczeń w chłodniejsze dni? Dobrze skomponowany strój z pewnością ułatwi trening na zewnątrz. Nowa kolekcja Cardio Bunny, Run Around The World jest połączeniem bestselerowych produktów w odświeżonych wersjach z zupełnie nowymi krojami. Wśród nowości pojawiły się ocieplane leginsy, dzięki którym nie straszne będą mrozy.

Ubrania w najnowszej kolekcji charakteryzują się bardzo spójną kolorystyką oraz fasonami, które w niezwykły sposób podkreślają kobiece kształty. Innowacyjne i najwyższej jakości dzianiny wykorzystane w kolekcji Run Around The World zostały stworzone, w taki sposób, aby dawać największy komfort i swobodę podczas ćwiczeń na siłowni czy porannego joggingu, a zarazem podkreślają indywidualny styl kobiety Cardio Bunny.

Rolę modelki w sesji wizerunkowej kolekcji Run Around The World wcieliła się Dominika Grosicka.

REKLAMA