Bvlgari Omnia by Mary Katrantzou Eau de Parfum

Projektantka mody Mary Katrantzou na nowo definiuje wszechświat Bvlgari Omnia, jako optymistyczny i kolorowy świat marzeń, współpracując z Mistrzem sztuki perfumeryjnej Alberto Morillas'em nad nowym zapachem i wnosząc spontaniczną radość do nowego zapachu z kultowej kolekcji Omnia.

Bvlgari Omnia by Mary Katrantzou fot. materiał prasowy

Bvlgari Omnia by Mary Katrantzou to wibrująca, kwiatowa woda perfumowana, odzwierciedlająca maksymalistyczny styl i kreatywną wizję projektantki mody: zapach niczym olfaktoryczny kalejdoskop, w którym mandarynka, akord gardenii i liście fig przeplatają się niczym abstrakcyjne dzieło sztuki. Zainspirowany ulubionym kwiatem Mary Katrantzou, mistrz perfumiarstwa Alberto Morillas łączy hojne kwiatowe nuty gardenii ze świetlistymi niuansami mandarynki i świeżością liści fig. Połyskujący i kwieciście-wybuchowy zapach dla zdecydowanie nowoczesnej kobiecości. Wyjątkowa olfaktywna konstrukcja, składająca się z niezliczonych kolorów, świateł i faktur.

Zapach zamknięto we flakonie, który czerpie bezpośrednio z palety barw projektantki, odkrywając na nowo kultowy kształt nieskończoności Omnia w kalejdoskopowej grze energizującej pomarańczy i namiętnego różu w duo-kolorze. Niczym wyimaginowany wazon odsłaniający zapach, flakon tworzą warstwy spektakularnych kolorów w odcieniach szkła, które przywodzą na myśl zarówno klejnoty Bvlgari, jak i kolorowe printy Mary Katrantzou.

Dostępność: Sephora Polska, 65 ml/509 zł

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA