But do biegów terenowych Merrell Antora 2

Projektanci obuwia marki Merrell świetnie zdają sobie sprawę z potrzeb swoich konsumentów - zwłaszcza damskiej części. Ze względu na naturalne różnice w budowie, kobiety biegają i chodzą inaczej niż mężczyźni. W odpowiedzi na te potrzeby, marka stworzyła but biegowy dedykowany kobietom.

ANTORA 2 Materiały prasowe

Niech nie zmyli nas sneakersowa sylwetka tego całkowicie wegańskiego modelu. Antora 2 to but do biegów terenowych, łączący w sobie komfort i lekkość z trwałością obuwia hikingowego. Wierzch buta wykonany jest z odpornej na przetarcia siateczki, która została wzmocniona TPU w strategicznych miejscach. Dla zapewnienia komfortu wewnątrz buta umieszczono wyściółkę z oddychającej siateczki oraz wyjmowaną wkładkę EVA.

Antora 2 to but dla kobiet, które przede wszystkim lubią biegać w zróżnicowanym terenie. Na wyboistych trasach sprawdzi się wkładka Rock Plate umieszczona pomiędzy podeszwą wewnętrzną i zewnętrzną, aby chroniła stopę przed ostrymi elementami podłoża. Ponadto Model Antora 2 został wyposażony w podeszwę wewnętrzną wykonaną w technologii Q Form™ 2, która stabilizuje i pomaga utrzymać stopę w pozycji neutralnej, zwłaszcza na nierównym terenie.

Podeszwa zewnętrzna Vibram® TC5+ o dużej przyczepności i trwałości daje pewność każdego kroku na wymagającym terenie. Antora 2 to but, który nie zawodzi, dlatego warto mieć go w swojej szafie.

Sugerowana cena detaliczna: 549 PLN

https://www.merrell.pl/antora-2/

Zobacz również:
REKLAMA