Wiemy, kto wygrał turniej golfowy Brunetki Blondynki

Blondynki zwyciężają w tegorocznym kobiecym turnieju golfowym Brunetki Blondynki, czyli Metamorfozy by Drogerie Jasmin.

Brunetki, Blondynki, czyli Metamorfozy by Drogerie Jasmin mat. prasowe

W gorący sierpniowy weekend 14-16.08.2020 r. w Gradi Golf Club przy Pałacu Brzeźno Spa&Golf, tylko 30 km od Wrocławia, odbył się największy tegoroczny golfowy turniej kobiecy „Brunetki, Blondynki czyli… Metamorfozy by Drogerie Jasmin”. W tym roku motywem przewodnim eventu były Słowiańskie Klimaty, a metamorfozy przeprowadzone zostały przez wizażystki i stylistów fryzur, co zapewniły marki Drogerie Jasmin.

Brunetki, Blondynki, czyli Metamorfozy by Drogerie Jasminmat. prasowe

W evencie udział wzięło prawie 100 golfistek, które rywalizowały na polu golfowym w Pałacu Brzeźno podczas 2 rund, rozegranych w sobotni i niedzielny poranek oraz w Akademii.  Zgodnie z ideą turnieju golfistki grały w drużynach utworzonych wg ulubionego koloru włosów – Brunetki vs. Blondynki.  Pogoda dopisała, a rozegrane rundy były nie tylko przyjacielską rywalizacją, ale również niezwykłym spacerem w pięknej scenerii i dobrym towarzystwie.

Zwycięskie Blondynki i HOLE IN ONE.

Zwyciężyła drużyna Blondynek, która pokonała drużynę Brunetek wynikiem 177:175. W składzie Blondynek punkty zdobyły: Maria Miśkiewicz-Niemiec, Marianna Duczmal,  Dorota Trocha, Elżebieta Wolschendorf- Łazowska, Beata Bałon

W klasyfikacji stroke play brutto na najwyższym podium stanęła reprezentantka Wielkopolskiego Klubu Golfowego – Marianna Duczmal. Tuż za nią uplasowała się Dorota Trocha. Listę zwyciężczyń w tej kategorii zamyka Elżbieta Panas, która zajęła miejsce trzecie.

Marzena Gradecka (właścicielka obiektu i Prezes Drogerii Jasmin) na 18 dołku zrobiła HOLE IN ONE! To ogromny wyczyn i niezmiernie rzadkie w golfie wydarzenie, którego większość golfistów nie doświadcza nigdy, więc radość tym większa.

Brunetki, Blondynki, czyli Metamorfozy by Drogerie Jasminmat. prasowe

Akademia Golfa

Wzorem poprzednich lat dużym zainteresowaniem cieszyła się Akademia Golfa, promująca grę w golfa wśród osób, które dopiero myślą o rozpoczęciu przygody z tą dyscypliną. Podczas Akademii Golfa, pod okiem najwyższej klasy trenerów można zapoznać się z techniką i zasadami gry w golfa, wykonać pierwsze swingi i zarazić się miłością do tej gry. Nauka zwieńczona została „Turniejem Pierwszego Kroku”.

Brunetki, Blondynki, czyli Metamorfozy by Drogerie Jasminmat. prasowe

Golfowy znak jakości

W tym roku Gradi Golf Club, na ręce właścicielki pola, pani prezes Marzeny Gradeckiej, otrzymał, przyznaną po raz pierwszy w historii, nagrodę specjalną - golfowy znak jakości w kobiecym golfie "Golfową Różową Rękawiczkę 2020" w podziękowaniu za promocję i rozwój kobiecego golfa oraz ogromny wkład w integrację środowiska kobiet. Nagroda ta została ufundowana przez Komisję Golfa Kobiecego PZG.

Brunetki, Blondynki, czyli Metamorfozy by Drogerie Jasminmat. prasowe

Słowiańskie klimaty 

Udanej grze i wyśmienitej zabawie towarzyszyło wiele atrakcji, które corocznie sprawiają, że turniej ten wyróżnia się na golfowej mapie Polski. Uczestniczki miały okazję wziąć udział w Metamorfozach, które tradycyjnie wsparły Drogerie Jasmin. W tym roku golfistki bawiły się w słowiańskich klimatach – przy słowiańskich tańcach, wspólnych śpiewach i konkursach, koncertach oraz zajęciach z gimnastyki słowiańskiej i wykładzie o słowiańskiej magii miłosnej. Obecność uczestniczek turnieju w barwnych, kwiatowych słowiańskich strojach na polu golfowym sprawiał niesamowite wrażenie, podkreślając naturalne piękno Słowianek. Nie zabrakło również plecenia wianków oraz puszczania ich nocą na wodzie w aurze marzeń, życzeń i zaklęć.

Brunetki, Blondynki, czyli Metamorfozy by Drogerie Jasminmat. prasowe

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania partnerom turnieju: Drogerie Jasmin, Czas na Herbatę, Chopin, Bergson, Dr Irena Eris, Ada Plus, Coty, Delia, Grecos, S’portofino, Chervo, EsDor, Nutka, Sklep Golfowy Bogi Golf, DenTek, Efektima, TiM Z Miłości do Wina, Ania Kruk, Maroccanoil, Elfa Pharm, Agrecol, Westfalia Automotive, Rovita, TaylorMade, Mazury Golf&Country Club Naterki, Polskie Stowarzyszenie Golfa, Pantene, Fortunate Golf Fashion, Herbapol, Emeralld, Intervion, JFenzi, Keter, Slavica, Zdrovita, PLL LOT, LUSH, Mary Kay, Paese, Mala Ramus, Schwarzkopf, Stock, Wine4you, Karolina Pędlewska Fotografia, Ocean Trade, Loreal, Gazeta Wrocławska i Women’s Health.

Wszystkim uczestniczkom serdecznie gratulujemy i zapraszamy za rok, kiedy zabawa odbędzie się w rytmie rock’n’rolla!

Brunetki, Blondynki, czyli Metamorfozy by Drogerie Jasminmat. prasowe


Organizatorami turnieju są Hotel & SPA Pałac Brzeźno oraz Gradi Golf Club. Partnerem turnieju są Drogerie Jasmin www.drogeriejasmin.pl

Więcej informacji na temat turnieju znajduje się na stronie www.brunetkiblondynki.pl oraz oficjalnym profilu Facebook: www.facebook.com/turniejbrunetkiblondynki.

Brunetki, Blondynki, czyli Metamorfozy by Drogerie Jasminmat. prasowe
Zobacz również:
REKLAMA