Turniej dla golfistek „Brunetki, Blondynki, czyli Metamorfozy by Drogerie Jasmin”

W połowie sierpnia golfistki z Polski i z zagranicy zmierzą się w 7. turnieju Brunetki, Blondynki, czyli Metamorfozy by Drogerie Jasmin, największym i jedynym tegorocznym turnieju kobiecym w golfa w Polsce.

Brunetki, Blondynki, czyli Metamorfozy by Drogerie Jasmin mat. prasowe

W dniach 14-16 sierpnia w Hotel & SPA Pałac Brzeźno i Gradi Golf Club odbędzie się turniej dla golfistek „Brunetki, Blondynki, czyli Metamorfozy by Drogerie Jasmin”

Turniej po raz kolejny pokaże, że golf to wyjątkowy sport. Pełen elegancji i klasy, rozgrywany w otoczeniu pięknej przyrody, pozwalający nawiązać wspaniałe przyjaźnie. Brunetki, blondynki to przede wszystkim spotkanie w kobiecym gronie, niepowtarzalna energia i świetna zabawa. Spotkanie jest nie tylko okazją do sportowych zmagań doświadczonych zawodniczek, ma również popularyzować grę w golfa w kobiecym gronie – stąd prowadzona est równolegle Akademia Golfa dla pań stawiających pierwsze kroki na greenie.

Brunetki, Blondynki, czyli Metamorfozy by Drogerie Jasminmat. prasowe

Organizatorzy, jak co roku nie ograniczają uczestniczek turnieju limitem hcp, pomimo tego że turniej znajduje się na wysokiej pozycji w ramach kategoryzacji Polskiego Związku Golfa. Większość bardzo atrakcyjnych konkursów jest możliwych do wygrania na każdym poziomie golfowego wtajemniczenia

Rywalizacja i doskonała zabawa

Udanej grze i wyśmienitej zabawie będzie towarzyszyło wiele atrakcji oferowanych w turniejowych pakietach. W piątek uczestniczki mogą skorzystać z pokazowych zabiegów firmy ESDOR Zapraszamy do podróży po zaprzyjaźnionych markach w tym Sportofino, Chervo, markach kosmetyków profesjonalnych oraz na totalny relaks w unikalnych wnętrzach i plenerach kompleksu Pałac Brzeźno Spa & Golf gdzie skorzystać można z himalajskiej strefy Wellness z tężnią, saunami i jacuzzi.

Brunetki, Blondynki, czyli Metamorfozy by Drogerie Jasminmat. prasowe


Słowiańskie klimaty podkreślą tańce, wspólne śpiewanie, konkursy, koncert, quiz, pokaz slavica-violin, zajęcia z gimnastyki słowiańskiej czy wykład o słowiańskiej magii miłosnej. Jak co roku na uczestniczki czekać będą wizażystki i fryzjerzy. Preferowane są oczywiście stroje słowiańskie – wielobarwne, kwiatowe, białe, zwiewne, naturalne, podkreślające piękno Słowianek, znane i doceniane na całym świecie!

Tradycyjnie odbędzie się konkurs, w którym będzie można wygrać voucher pobytowy do Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie.

Turniejowi towarzyszyć będzie wyśmienita kuchnia.

Golf zbliża ludzi

Na polu spędza się razem dużo czasu, charakter gry sprzyja poznawaniu drugiego człowieka, dlatego też golfowe przyjaźnie są silne i trwałe. Z tego też powodu kobiece spotkania na greenie pełne są pozytywnych emocji. Tej dobrej energii na pewno nie zabraknie w tym roku w Pałacu Brzeźno, gdzie rozegrana zostanie 7 edycja turnieju „Brunetki, Blondynki, czyli Metamorfozy by Drogerie Jasmin”.

Brunetki, Blondynki, czyli Metamorfozy by Drogerie Jasminmat. prasowe


Pomysł damskich rozgrywek na Gradi Golf Club powstał kilka lat temu, jako odpowiedź na liczne męskie turnieje, w trakcie których panowie nie tylko rywalizują, ale i przyjemnie spędzają czas. Organizatorka i pomysłodawczyni, Marzena Gradecka, chciała połączyć swój ulubiony sport ze spotkaniem w kobiecym gronie i dobrą zabawą.

Formule turnieju sprzyja pole Gradi Golf Club – położone zaledwie kilka kroków od Pałacu Brzeźno, 18-dołkowe pole (PAR 71) jest przyjazne i uwielbiane przez wiele kobiet, gdyż nie jest zbyt długie, acz zróżnicowane i zaskakujące. Wiele pań pobija tu rekordowe wyniki.

Turniej co roku przyciąga wiele młodych golfistek, a jakość organizacji oraz niesamowita ilość atrakcji sprawiły, że jest on jednym z najważniejszych wydarzeń golfowych w Polsce skierowanych do kobiet.

W pięknym otoczeniu Hotelu & SPA Pałac Brzeźno

Piękne otoczenie nadaje turniejowi jeszcze bardziej niezwykłego charakteru. Hotel & SPA Pałac Brzeźno znajduje się w odległości zaledwie 40 km od centrum Wrocławia, w pałacu, którego historia sięga początku XIX wieku. Obecnie w Pałacu Brzeźno, położonym na terenach starych, przedwojennych uzdrowisk, otoczonym zabytkowym parkiem można doskonale odpocząć i zregenerować się, szczególnie jeśli poza otoczeniem skorzystamy z miejscowego SPA, tężni solankowych na bazie soli himalajskiej czy też z najsłynniejszych w Polsce piwnych czy winnych łaźni. W okalającym hotel parku można godzinami uprawiać Nordic Walking, a w pobliskim Gradi Golf Club rozpocząć naukę gry w golfa w Akademii Golfa, czy całą rodziną zagrać z mini golfa lub footgolfa.

Brunetki, Blondynki, czyli Metamorfozy by Drogerie Jasminmat. prasowe


Organizatorami turnieju są Hotel & SPA Pałac Brzeźno oraz Gradi Golf Club. Turniej wspierają Drogerie Jasmin, dostarczając atrakcje związane ze strefą beauty. Parterem turnieju została również marka S’Portofino, multibrand odzieżowy, stworzony z myślą o pasjonatach aktywnego stylu życia i miłośnikach mody. Patronat prasowy nad turniejem objęły redakcje Women’s Health i Gazety Wrocławskiej.

Więcej informacji na temat turnieju znajduje się na stronie www.brunetkiblondynki.pl oraz oficjalnym profilu Facebook: www.facebook.com/turniejbrunetkiblondynki.

Zobacz również:
REKLAMA