BodyBoom Mama – codzienna pielęgnacja dla kobiet w ciąży i mam

Ciąża to szczególnie wymagający okres dla kobiecego ciała. Zmieniająca się aktywność hormonów skutkuje pojawieniem się zmian w całym organizmie, w tym również w obrębie skóry kobiety.

BodyBoom Mama mat. prasowe

. Szybki przyrost wagi, powiększający się brzuch i piersi sprawiają, że skóra w ciąży ulega intensywnemu rozciągnięciu i może tracić jędrność, co skutkuje m.in. powstawaniem rozstępów. Walka z istniejącymi już rozstępami nie należy do najłatwiejszych, dlatego bardzo ważna jest profilaktyka – odpowiednia pielęgnacja już od pierwszych dni ciąży. Kosmetyki z serii BodyBoom Mama to 3 wegańskie produkty: Balsam ujędrniający na brzuch i ciało, Ujędrniające mleczko-oliwka przeciwko rozstępom i Ujędrniający kremo-żel do biustu., które wpływają na wzmocnienie struktury skóry i zwiększenie jej odporność na rozciąganie. BodyBoom Mama skutecznie chronią skórę przed wiotczeniem, powstawaniem rozstępów i redukują cellulit.

REKLAMA

BodyBoom Mama mat. prasowe

Ich formuły cechuje bardzo wysoka zawartość składników naturalnych – każdy produkt BodyBoom Mama zawiera 98% składników pochodzenia naturalnego. W recepturach znajdziemy m.in. masło Cupuacu, olej jojoba, olej kokosowy, inulinę, wegański kolagen, olej z owsa czy wegański skwalan, które wzmacniają płaszcz hydro-lipidowy, intensywnie nawilżają i koją podrażniania oraz zwiększają elastyczność i napięcie skóry. Kosmetyki z tej serii są bezpieczne dla rozwijającego się dziecka i mogą być stosowane zarówno przez kobiety w ciąży, jak i mamy karmiące.

Dodatkową zaletą linii BodyBoom Mama jest brak kompozycji zapachowych. Bardzo delikatny aromat kokosa, który może być wyczuwalny podczas stosowania tej serii, wynika z zawartego w recepturach naturalnego oleju kokosowego.

www.bodyboom.pl

REKLAMA