Black weekend Sylveco

Zbliża się grudzień - magiczny miesiąc, który kojarzy się nam z prezentami oraz z czasem spędzonym z rodziną i bliskimi. Jak co roku, chcemy, aby ten czas był wyjątkowy, pragniemy sprawić bliskim radość i tu sprawdzonym sposobem są oczywiście prezenty! 

Sylveco Materiały prasowe
Black Friday to dzień, na który czekają wszyscy miłośnicy zakupów w atrakcyjnych cenach. To super okazja, aby zrobić zakupy taniej, znaleźć prezent idealny jak również możliwość poznania i przetestowania kultowych marek naturalnych kosmetyków SYLVECO.
 
Z fascynacji bogactwem otaczającej przyrody i pasji tworzenia skutecznych rozwiązań, w malowniczej miejscowości Łąka pod Rzeszowem, powstają niezwykłe kosmetyki naturalne SYLVECO, przyjazne dla człowieka i środowiska naturalnego. Tworzone są z myślą o osobach, które wybierając zdrową, naturalną pielęgnację, wiedzą, że zapewniają swojej skórze wszystko, czego ta naprawdę potrzebuje. Starannie dobrane składniki i dopracowane receptury stosowane podczas produkcji, gwarantują doskonałą jakość kosmetyków. Kosmetyki mają piękne, naturalne zapachy i proste, lecz niebanalne opakowania inspirowane polską przyrodą i tradycją.

Skąd się wziął pomysł na szalone wyprzedaże?

Teorii jest wiele. Jedna z nich nawiązuje do wydarzeń z lat 60. XX wieku w Philadelfii. Podczas poświątecznej wyprzedaży, ludzie ruszyli tak tłumnie na zakupy, że przepychali się między sobą i walczyli o towar tak bardzo, że do akcji musiały wkroczyć zastępy policji. Na szczęście w dobie zakupów on-line nam to nie grozi. Dostępność na stronie www.sylveco.pl pełnej gamy kosmetyków i gotowych zestawów sprawi, że bezpiecznie i wygodnie można złożyć zamówienie i skorzystać z BLACK WEEKEND.

A co, jeśli brakuje nam inspiracji? Tu znajdziecie naturalne pomysły na prezent.

Zobacz również:
REKLAMA