Biżuteria Yes - inwestycja w szlachetnym stylu

Unikalna i ponadczasowa, drogocenna i niespotykanie rzadka. Biżuteria ze szlachetnych materiałów, z najwyższej próby kruszców, z drogocennymi kamieniami. Rodzinna pamiątka lub prezent, przekazywana z pokolenia na pokolenie lub kupiona tu i teraz. Traktowana jako skarb i inwestycja - w emocje, relacje międzyludzkie, ale też w przyszłość.

Materiał promocyjny

Od zarania dziejów ludzkość przejawiała zainteresowanie drogimi kruszcami. Zwłaszcza złoto rozpalało naszą wyobraźnię. Kochali je faraonowie i władcy, królowe i poddani. Gorączka złota nie omijała nikogo, rozpalała wyobraźnię poszukiwaczy legendarnego El Dorado. William Shakespeare mówił: Złoto wielce pomaga kupować serca - ten metal jest wspaniałym uwodzicielem. I miał rację. 

Zwłaszcza dziś, w niespokojnych czasach, inwestowanie w złoto jest bezpiecznym sposobem na finansowe zabezpieczenie. Wiele kryzysów pokazało, że wartość złota się utrzymuje. Przedstawiciele firm inwestycyjnych dziś szczególnie zalecają lokowanie kapitału w ten kruszec jako zabezpieczenie przed inflacją. Ich zdanie potwierdzają ostatnie kwartały, które pokazują stały wzrost wartości złota. Prognozy jasno wskazują, że ten trend utrzyma się w najbliższych latach.

Dziś uwodzi nas nie tylko kruszec - złoto czy platyna - ale też jego forma, zamknięte w niej emocje, unikatowy dizajn oraz kamienie i minerały. Uwodzi nas biżuteria. 

Uniwersalna waluta

Ta z diamentami szczególnie zachwyca. Diamenty jako kwintesencja unikatowości, luksusu i perfekcji. Diament jako potwierdzenie uczuć, symbol miłości. Diament jako pewna inwestycja - majątek rodzinny przekazywany z pokolenia na pokolenie. Sposób na ulokowanie kapitału w trwałym przedmiocie, który w przeciwieństwie do pieniędzy - nie traci wartości. Ta uniwersalna waluta w prawie każdym zakątku świata podkreśla prestiż, dobrobyt i status. Warto jednak pamiętać, że nie każdy diament jest tak samo wartościowy. 

Diament Idealny YES® wyróżnia się cechami, które sprawiają, że jest on jednym z najpiękniejszych diamentów na świecie. Jego doskonałe proporcje i wykończenie uzyskane są dzięki współpracy z największymi mistrzami sztuki szlifierskiej. Zadbaliśmy także o to, by na równi z najwyższą jakością estetyczną potraktować kwestie autentyczności i etyki. Mając na uwadze pochodzenie kamieni, wybieramy jedynie te wydobywane w państwach objętych procesem Kimberley. Autentyczność wszystkich diamentów poświadczona jest Certyfikatem YES, a kamienie o masie 0,25 karata lub większej - również certyfikatem z jednego z dwóch najbardziej prestiżowych i niezależnych instytutów gemmologicznych na świecie: Instytutu Gemmologicznego IGI.

To, co szczególnie wyróżnia Diament Idealny YES® to jedyny w swoim rodzaju szlif, dzięki któremu iskrzy się niezwykłym ogniem. 82 fasety w optymalnym położeniu względem siebie perfekcyjnie załamują i odbijają promienie światła. 

Perfekcyjny szlif wymaga pracy wielu specjalistów, a to, co sprawia, że diamenty są przez nas pożądane, to ich historia, tajemnica, zamknięta w nich opowieść. Mówi się, że diamenty to kamienie z duszą. Biorąc do ręki diament, wiesz, że to najstarsza rzecz jakiej kiedykolwiek dotkniesz. Starsze niż życie na ziemi, doskonałe i niezwykle rzadkie stanowią pamiątkę po czasach, których nie poznamy żadnym zmysłem. A jednak - dotykając diamentu, dotykasz historii świata.

Praca z tym cudem natury wymaga odwagi i wyobraźni projektantów Od pierwszych szkiców do ostatniego szlifu - biżuterię YES tworzą ludzie, którzy widzą świat z różnych perspektyw. Artyści Studia Projektowego YES tworząc diamentowe kolekcje łączą tradycję z innowacją. I przekazują historię świata dalej, dokładając do niej swoją opowieść - tę o miłości, oddaniu i nieprzemijającej wartości. Diamenty są bowiem przyszłością, w którą warto zainwestować.  

Wielka moc biżuterii

Jednak luksusowa biżuteria to nie tylko ta z diamentami. Szlachetne kamienie to ponadczasowe emblematy wartościowych kolekcji. Rubiny, szafiry i topazy, które zdobią niezwykle szlachetną kolekcję Wiktoriańską, biżuterię oddającą najwspanialsze rodzinne tradycje, budzącą wspomnienia i wyjątkowe emocje. Z kolei w kolekcji Jubilé białe złoto stanowi oprawę dla znakomitych dużych topazów, ametystów, kwarców oraz diamentów, kusząc blaskiem, który zatrzymuje czas. Kolekcja Midnight podkreśla natomiast niespotykaną głębię barwy. Jest odzwierciedleniem energii miasta - przyciąga i uwodzi, hipnotyzuje niespotykaną urodą czarnych diamentów i onyksów. 

Złoto, platyna, szlachetne kamienie - w jednych wzbudzają zachwyt, dla innych są intrygującą zagadką. Jednak w rękach odważnych wizjonerów powstają z nich projekty, które fascynują. Szlachetna biżuteria niesie w sobie ogromne emocje, wielkie przeżycia. Jest wartościowa nie tylko przez swoją cenę, ale właśnie przez wizję i talent osób, którzy - począwszy od ludzi wydobywających diamenty poprzez projektantów biżuterii - wspólnie pracują nad stworzeniem przedmiotu, który był i będzie świadkiem najważniejszych chwil naszego życia. 

Świat YES to miejsce, gdzie wzornictwo, kruszce i kamienie stają się wspólnym językiem - twórców biżuterii i jej odbiorców. Pozwalają odkryć swój wewnętrzny blask i celebrować niepowtarzalne momenty.

YES.pl

Zobacz również:
REKLAMA