Biustonosz Triumph Fit Smart - idealne dopasowanie w każdej sekundzie każdego dnia

To Ty tworzysz piękno tego biustonosza! Czy zauważyłaś, że rozmiar Twoich piersi zmienia się w ciągu miesiąca? Nasze badania pokazują, że kobieta może mieć zupełnie inny rozmiar miseczki na różnych etapach miesiąca. Jeśli to brzmi znajomo, powinnaś czytać dalej…

Triumph Fit Smart mat. prasowe

3 marca odbyła się prezentacja najnowszego modelu biustonosza Fit Smart z kolekcji Design For Life. Goście mieli okazję zobaczyć na żywo najnowszy model oraz przejść przez 4 strefy dedykowane cechom charakterystycznym biustonosza. W Strefie Adaptacji ilustratorka Anna Halarewicz personalizowała zaprojektowane przez siebie grafiki, w Strefie Idealnego Dopasowania goście pod okiem Marty Wiśniewskiej – profesjonalnej brafitterki Triumph mogli na własnej skórze doświadczyć innowacji biustonosza Fit Smart. Natomiast, piękne balony metaforycznie przenosiły nas do Strefy Uniesienia i Podtrzymania, a w Strefie Komfortu goście mogli odpocząć oraz poczęstować się przygotowanymi słodkościami.

Nowa technologia 4D dopasowuje się do Twojej sylwetki 

UNIESIENIE I PODTRZYMANIE - dzięki specjalnym tkaninom, elastycznej piance 4D oraz ukrytemu systemowi podtrzymującemu, nasz biustonosz zapewnia maksymalne wsparcie i efektowne uniesienie kobiecego biustu - od miseczki A do F.

DOSKONAŁE DOPASOWANIE – ponad 64% kobiet ma problem ze znalezieniem odpowiednio dopasowanego biustonosza. Z tego powodu, stworzyliśmy biustonosz, który będzie leżał idealnie za każdym razem.

KOMFORT – miękkie w dotyku tkaniny gwarantują prawdziwy komfort noszenia.

MOŻLIWOŚĆ ADAPTACJI – każde kobiece ciało przechodzi zmiany i doświadcza wahań wagi - ten biustonosz sprawdzi się na każdym etapie życiowej podróży.

Triumph Fit Smartmat. prasowe

Biustonosz Fit Smart to jedyny taki model na rynku. Nasi niesamowicie utalentowani projektanci użyli innowacyjnej technologii 4D, rozciągliwej koronki i piankowej miseczki, aby zapewnić jak najbardziej elastyczny krój. Niezależnie od tego, co przyniesie życie, będziesz czuła wsparcie w każdej sekundzie każdego dnia, dzięki 4 prostym i dopasowującym się do biustu rozmiarom, odpowiadającym około 35 kombinacjom rozmiarów.

Jak nie kochać idealnego dopasowania?

W Triumph projektujemy jedynie z myślą o naszych klientach. Nasze badania wykazały, że 70% kobiet czują zmiany rozmiaru piersi w ciągu tygodnia, miesiąca i roku. Jest to naprawdę dużo kobiet! Z tego powodu zaprojektowaliśmy biustonosz, który dopasowuje się do zmian w twoim ciele. Inteligentna, wewnętrzna konstrukcja biustonosza zapewnia wsparcie dla każdego kształtu i rozmiaru piersi, dzięki czemu możesz czuć się perfekcyjnie przez cały dzień.

Oddaj się poczuciu komfortu

Czy jest coś przyjemniejszego niż uczucie komfortu po przyjeździe do domu po ciężkim dniu? Biustonosz Fit Smart został zaprojektowany by dostarczyć poczucie komfortu dla kobiet na cały dzień. Jest bezfiszbinowy oraz posiada elastyczne paski podtrzymujące z pełną regulacją i zapięciem na 4 haftki, zapewniając najwyższy komfort. Nie czekaj i przekonaj się sama na własnej skórze!

KOLEKCJA DOSTĘPNA W WYBRANYCH SALONACH ORAZ NA WWW.TRIUMPH.COM

REKLAMA