[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Bioxsine – Dermagen Dla Kobiet

Bioxsine

Marka Bioxsine nieustannie prowadzi badania, których celem jest opracowywanie rozwiązań naukowych bazujących na składnikach ziołowych. W ten sposób korzysta z dobrodziejstw roślin, które pochłaniają z gleby 59 pierwiastków. Pierwiastki te cechuje harmonijne dopasowanie do potrzeb ludzkiego organizmu oraz zgodność ze składem chemicznym ludzkiej skóry. Efekt tych badań to opatentowany przez markę Biocomplex B11 - unikalna mieszanka wyciągów ziołowych hamująca wypadanie włosów. Ten delikatny dla skóry, a zarazem intensywny w swym działaniu składnik znaleźć można wyłącznie w produktach Bioxsine, w tym w specjalistycznej linii przygotowanej z myślą o potrzebach kobiet – Dermagen Dla Kobiet. Wszystkie szampony z linii Bioxsine Dermagen Dla Kobiet zawierają Biocomplex B11, składnik hamujący wypadanie włosów a jednocześnie wspomagający ich wzrost, przywracający wigor i sprężystość. Dodatkowo w szamponach zawarte są: witamina PP, która poprawia ukrwienie skóry głowy oraz wzmacnia cebulki, skrzyp polny przyspieszający wzrost włosa, miód działający nawilżająco, olejek cytrynowy poprawiający skręt włosa, ekstrakt z limonki nadający włosom gładkości, a także wyciąg z figi bogaty w witaminę A i C, keratyna, pantenol, l-seryna, która działa antystatycznie i filtr przeciwsłoneczny chroniący włosy przed uszkodzeniami. Dobór składników został starannie przemyślany przez specjalistów z laboratoriów Biota tak by odpowiadał zróżnicowanym potrzebom kobiecych włosów. Dzięki nim włosy, nawet te bardzo długie, są błyszczące, nie rozdwajają się, łatwo się rozczesują i są nawilżone.

źródło: materiały prasowe nadesłane przez producenta

REKLAMA

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij