[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Bio Ice Tea bez cukrów pod marką Go Bio w każdym sklepie Biedronka

Już od 20 kwietnia  we wszystkich sklepach sieci Biedronka w całej Polsce można znaleźć parzone, naturalne, ekologiczne herbaty bezcukrowe GO BIO w trzech unikalnych, funkcjonalnych wariantach wyprodukowane dla Jeronimo Martins specjalnie przez Soti Natural sp. z o.o. . To zdrowe ice tea, zaparzone w bardzo precyzyjny sposób tak by zachowane zostały naturalne antyoksydanty.

Soti Mat.prasowe

Antyoksydanty to naturalne substancje, które m.in. uwalniane są w procesie parzenia. To czy zostaną uwolnione zależy od procesu parzenia, dlatego firma SOTI Natural tak chroni swój opatentowany 50 minutowy proces parzenia, który gwarantuje zachowanie wysokiej zawartości antyoksydantów w butelkowanych herbatach. Dlaczego antyoksydanty są istotne ? Wpływają one korzystnie na stan cery, włosów, paznokci oraz przyspieszają metabolizm. Istnieją badania że jeśli chce się zgubić trochę ciała w okolicy brzucha pomocne są w tym szczególnie polifenole i katchiny, czyli właśnie antyoksydanty jakie znajdziecie w herbatach butelkowanych GO BIO. Antyoksydanty znajdziemy w precyzyjnie zaparzonej herbacie, odpowiednio uprawianych oraz odpowiednio przechowywanych owocach i warzywach. Wygodna butelka herbaty GO BIO dostępnej w każdej Biedronce jest idealnym sposobem na uzupełnienie antyoksydantów a dodatkowo napojem zupełnie bez cukrów. Gdy za oknem upały taka herbata najlepiej gasi pragnienie, nie zawiera cukrów więc nie powoduje zwiększonego apetytu i pragnienia, ale też nie jest neutralna w smaku jak np. woda dzięki czemu nasz mózg czuje, że uzupełnił płyny.

 

REKLAMA

W Biedronce znajdziecie trzy warianty herbat w butelce GO BIO:

 

- klasyczna zielona herbata sencha zaparzona przy użyciu liści oraz wody,

- biała herbata z jaśminem – w składzie także jedynie naturalne, ekologiczne składniki – biała herbata, jaśmin oraz woda,

- rooibos – herbatka czerwona zaparzona z czerwonokrzewu.

 

Wszystkie napoje marki GO BIO w ofercie Biedronki, podobnie jak inne herbaty produkcji Soti Natural, zawierają zero kalorii i są bezcukrowe. Do ich wytworzenia nie użyto również żadnych słodzików, a składy są w pełni naturalne. Dzięki temu napoje GO BIO w wygodnych opakowaniach stanowią świetną alternatywę dla pełnych sztucznych dodatków słodkich napojów.

 

Szukajcie w wszystkich Biedronkach na dziele z napojami lub produkatmi ekologicznymi.

 

Więcej informacji będzie można znaleźć w gazetkach sieci Biedronka oraz materiałach promocyjnych linii produktów GO BIO, a także na stronie www.sotinatural.com.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij