[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Biegiem po wakacje! Złap lato z Nike+

Wspaniała wiadomość dla wszystkich miłośniczek biegania: właśnie ruszyło nowe biegowe wyzwanie Nike Running: Złap Lato. Zrób sobie biegowe selfie i zawalcz o główną nagrodę, jaką jest wyjazd na rajskie Malediwy!

Właśnie ruszyło nowe biegowe wyzwanie Nike Running: Złap Lato. Dlaczego teraz? Do końca kalendarzowego lata pozostało 5 tygodni. To najwyższy czas, by łapać wczesne poranki, gorące promienie słoneczne i niezapomniane chwile gdzieś na końcu świata – i to biegiem! W jakim celu? Aby lato trwało tydzień dłużej!

Lato 24/7

Jak oszukać czas? Wystarczy uwiecznić najlepsze momenty z codziennych biegów na zdjęciach w stylu selfie! Niezależnie od tego, gdzie jesteś – w centrum metropolii, na miejskiej plaży, u podnóża góry, w parku, nad jeziorem czy na leśnych ścieżkach – fotografuj siebie na tle otoczenia, a efekty wrzucaj na stronę zlaplato.wawalove.pl.

nike_selfie_wh2

Inspiracje

Żeby ułatwić zadanie trenującym amatorom aparatu w telefonie, zdjęcia można kategoryzować w 8 grupach: Poszukiwacz Przygód, Turysta, Plażowicz, Pogodoodporny, Gwiazda, Sneakerfreak, Ranny Ptaszek i Nocny Marek. Dzięki temu, zarówno spragniony sławy biegacz, miłośnik opalania, jak i odkrywca nieznanego będą mogli w pełni wyrazić swoją zajawkę.

Co tydzień, aż do 21 września, zespół Nike+ będzie przyznawał specjalne odznaki odpowiadające powyższym tagom. Wraz z największą liczbą głosów (like’ów) będą one przepustką do nagrody głównej: wyjazdu na rajskie Malediwy!

nike_selfie_wh3

Be social, share it!

Na stronie aktywacji znaleźć można profil użytkownika, za pomocą którego dodaje się kolejne selfie, a także zgłasza zdjęcia do danej kategorii. Warto również odwiedzić galerię zdjęć opublikowanych przez innych biegaczy i oddać swój głos na najfajniejsze spośród nich. Galeria jest także rankingiem najpopularniejszych selfie, ale zdjęcia można sortować też według odznaki, daty dodania czy alfabetycznie.

Jeśli zaś nie do końca wiemy, gdzie udać się na trening, na zlaplato.wawalove.pl znajduje się zakładka najciekawszych tras w głównych miastach Polski. Bądź tam pierwszy, aby wykonać najoryginalniejsze selfie!

(artykuł sponsorowany, źródło: materiały prasowe)

N

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij