REKLAMA

BeSymbio – roślinne produkty dla Twojego domu #Myjemyroślinami

Na rynku pojawiła się polska marka innowacyjnych naturalnych produktów – BeSymbio. Roślinne receptury zamknięte w szklanych opakowaniach zostały podzielone na linie Home oraz Baby. Powstały w odpowiedzi na potrzeby wymagających konsumentów oczekujących nie tylko skuteczności, ale także bezpieczeństwa w duchu zero waste. Produkty są odpowiednie dla wegan. 

BeSymbio to naturalne innowacyjne produkty. Inspiracją do stworzenia tych środków czystości były rośliny i ich niezwykłe właściwości, których często nie dostrzegamy na co dzień. Tak powstało motto towarzyszące marce od samego początku – #MyjemyRoślinami.

Produkty zawierają delikatne, innowacyjne, biodegradowalne środki powierzchniowo czynne pochodzenia naturalnego. Użyte składniki pochodzą z ekologicznych, certyfikowanych upraw. BeSymbio zostało przebadane dermatologicznie, jest także hipoalergiczne. Produkty posiadają certyfikat Vegan. Znajdziesz w nich między innymi olejek z drzewa herbacianego Melaleuca, znany z właściwości antybakteryjnych i dezynfekujących, a także prebiotyk z cykorii czy propanediol, mające właściwości nawilżające. W pełni biodegradowalny skład produktów to średnio 99% naturalnych roślinnych składników, bez sztucznych dodatków, zapachów i barwników.

Marka, jako pierwsza na polskim rynku naturalnych kosmetyków do domu, zadbała również o designerskie szklane opakowania, które mogą zostać poddane recyklingowi.

BeSymbio to także dbałość o estetykę etykiet – grafiki zostały zaprojektowane przez uzdolnionego polskiego grafika, Tymka Jezierskiego. BeSymbio to dwie linie – Home oraz Baby, by odpowiedzieć na potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników. Zostały stworzone z myślą o osobach świadomych znaczenia naturalnych składników i rozwiązań przyjaznych Matce Naturze w codziennym życiu. 

Więcej informacji na stronie www.BeSymbio.pl

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA