[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
  • Women's Health

  • Promocje

  • Info

  • Basia Kurdej-Szatan, Julka Cymbaluk i Szymon Radzimierski w kampanii New Balance „Powrót do szkoły”

PODZIEL SIĘ


OCEŃ
5.0

Basia Kurdej-Szatan, Julka Cymbaluk i Szymon Radzimierski w kampanii New Balance „Powrót do szkoły”

Czy jesteście gotowi na powrót do szkoły? Marka New Balance wspólnie z Basią Kurdej-Szatan, Julką Cymbaluk i Szymonem Radzimierskim już tak. Ruszyła jesienna, digitalowa kampania „Powrót do szkoły” marki New Balance.

new balance mat. prasowe

Jak przystało na markę z Ameryki – wszystko utrzymane w amerykańskim stylu. W rolę nauczycielki wcieliła się polska aktorka teatralna, telewizyjna i filmowa, laureatka trzech Telekamer oraz Złotej Telekamery (2018) Barbara Kurdej-Szatan. Uczniami zostali: Julka Cymbaluk oraz Szymon Radzimierski.

Julka pochodzi z Wrocławia, uwielbia gotować i wygrała pierwszą edycję MasterChef Junior. Poza gotowaniem kocha skoki na trampolinie. Szymon Radzimierski, bloger i podróżnik, fan trekkingów i egzotycznych zwierząt. Na swoim koncie ma książkę – „Dziennik łowcy przygód. Extremalne Borneo” – napisaną na podstawie własnych przygód. Prowadzi bloga: planetakiwi.pl, zwiedził ponad 30 krajów, jeździł po Europie, obu Amerykach, Nowej Zelandii, Australii i Azji.

REKLAMA

Kampanię wyprodukowała agencja Webtalk. Produkcja – Anna Luberska i Ala Moderska, dyrektor kreatywny – Przemek Puchalski. Zdjęcia wykonał duet fotografów: Borys Synak i Sebastian Dziechciarz. Stylizacja – Joanna Peczkis.

Powrót do szkoły z New Balance!

Uwaga! Wracamy. Szkoła jest jak komiks – wielobarwna i nieprzewidywalna. Pełna gwaru, rozpędzona i absolutnie fascynująca. Połącz najnowszą kolekcję amerykańskiej marki New Balance z nauką i przekonaj się, że w tym świecie nuda nie istnieje! Przedstawiamy linie bajecznie kolorowych i niebiańsko wygodnych sportowych butów i plecaków. Zero banału czy powtórzeń. Te lekcje odrobiliśmy na 6-kę i sama wchodzi do głowy. W tym roku szkolnym rezygnujemy z ponurej szarości – na przekór pogodzie i smutnym minom dorosłych. Powrót do szkoły na pełnych obrotach. Pokaż na co Cię stać!

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij