[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Baleno – hatchback idealny

Szukasz miejskiego auta, które będzie oszczędne, funkcjonalne, a do tego eleganckie? W takim razie poznaj nowe Suzuki Baleno.

Suzuki Baleno

Jeżeli lubisz styl Swifta, ale potrzebujesz większego samochodu, to Baleno na pewno spełni Twoje oczekiwania. Nowoczesna stylistyka wyróżnia ten samochód spośród konkurencji, a do tego niewielkie rozmiary i zwinność sprawiają, że jest idealny do miasta. Urządzenie multimedialne oferuje nawigację satelitarną i łączność Bluetooth, a także możliwość obsługi Twojego smartfona z poziomu dużego, dotykowego ekranu.

Komfort

Duży rozstaw osi (ponad 2,5 m) sprawia, że w kabinie mogą wygodnie podróżować cztery dorosłe osoby.

Suzuki Baleno

Technologia

Koniec nerwów z szukaniem kluczyka w torebce. Wystarczy, że masz go przy sobie, żeby otworzyć i zamknąć samochód, jak i uruchomić silnik.

Użyteczność

Bagażnik o pojemności 355 litrów jest największy w klasie. Spakujesz się do niego nawet na wakacyjny wyjazd.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo na pokładzie zapewni 6 poduszek powietrznych oraz system ostrzegający przed kolizją.

Moc

Suzuki Baleno jest dostępne z dwoma silnikami: turbodoładowany 1.0 Boosterjet (90 KM) lub wolnossący 1.2 Dualjet (110 KM).

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij