[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

BASELWORLD 2018 - nowa kolekcja zegarków OMEGA

W świecie zegarmistrzostwa dla kobiet OMEGA to firma, która naprawdę się wyróżnia. Marka z oddaniem pracuje na rzecz swojej kobiecej klienteli od ponad stu lat, zawsze produkując modele cechujące się wyjątkowym pięknem i dorównującą mu technologią. Dziś, swoją premierę ma kolejna ekscytująca kolekcja stworzona dla kobiet, stanowiąca doskonałe akcesoria dla młodego pokolenia.

omega zegarki mat. prasowe

Kolekcja Trésor

Nowoczesny styl i klasyczne brylantowe akcenty

Nowa linia Trésor oferuje klasyczne wzornictwo o autentycznie współczesnym klimacie. Każdy model wyróżnia się smukłą sylwetką koperty dostępnej w dwóch rozmiarach: 39 i 36 mm.

We wszystkich modelach łuki po obu stronach koperty są wykładane brylantami. Pojedynczy brylant wieńczy także koronkę. Dla jeszcze bardziej intrygującego efektu tę ostatnią zdobi także kwiat z czerwonej, płynnej ceramiki, którego płatki formuje pięć logotypów OMEGA. Zegarki wyróżniają się drukowanymi lub tłoczonymi rzymskimi cyframi, które w elegancki sposób okalają tarczę.

Łącznie kolekcję tworzy 9 modeli. W ofercie znajdują się koperty ze stali szlachetnej i z 18-karatowego złota Sedna™. Wybór pasków obejmuje modele z tkaniny lub ze skóry. Dostępne jest także szerokie spektrum kolorów tarcz – w tym czarne, szarobrązowe taupe, białe, niebieskie, opalizująco srebrzyste oraz tarcze z masy perłowej.

REKLAMA

REKLAMA

omega zegarki mat. prasowe

Bransolety Constellation Bangles

Elegancka biżuteria zawsze stanowiła naturalne i szczególne dopełnienie uniwersum OMEGA. Wyrafinowane kreacje odzwierciedlają ducha marki, nawiązują do jej słynnych wzorów i bogatego dziedzictwa, a jednocześnie stanowią piękne skarby o własnym, unikalnym charakterze.

W 2018 roku kolekcja biżuterii OMEGA przybiera symboliczne cechy kolekcji zegarków Constellation, reinterpretując je w postaci zestawu sztywnych, złotych, promienistych bransolet o smukłej linii.

Pierwszy model to otwarta, sztywna bransoleta z 18-karatowego czerwonego złota z brylantem o masie 0,12 karata na jednym końcu i okręgu różowych opali na drugim.

Druga bransoleta, z 18-karatowego białego złota, ma nachodzącą na siebie budowę. Jeden z jej końców także zdobi brylant o masie 0,12 karata, a drugi okrąg z masy perłowej.

Nowe bransolety Constellation znakomicie wpisują się w najpopularniejsze współczesne trendy i wyglądają równie pociągająco noszone samodzielnie, jak i razem.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij