[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

BASELWORLD 2018 - nowa kolekcja zegarków OMEGA

W świecie zegarmistrzostwa dla kobiet OMEGA to firma, która naprawdę się wyróżnia. Marka z oddaniem pracuje na rzecz swojej kobiecej klienteli od ponad stu lat, zawsze produkując modele cechujące się wyjątkowym pięknem i dorównującą mu technologią. Dziś, swoją premierę ma kolejna ekscytująca kolekcja stworzona dla kobiet, stanowiąca doskonałe akcesoria dla młodego pokolenia.

omega zegarki mat. prasowe

Kolekcja Trésor

Nowoczesny styl i klasyczne brylantowe akcenty

Nowa linia Trésor oferuje klasyczne wzornictwo o autentycznie współczesnym klimacie. Każdy model wyróżnia się smukłą sylwetką koperty dostępnej w dwóch rozmiarach: 39 i 36 mm.

We wszystkich modelach łuki po obu stronach koperty są wykładane brylantami. Pojedynczy brylant wieńczy także koronkę. Dla jeszcze bardziej intrygującego efektu tę ostatnią zdobi także kwiat z czerwonej, płynnej ceramiki, którego płatki formuje pięć logotypów OMEGA. Zegarki wyróżniają się drukowanymi lub tłoczonymi rzymskimi cyframi, które w elegancki sposób okalają tarczę.

Łącznie kolekcję tworzy 9 modeli. W ofercie znajdują się koperty ze stali szlachetnej i z 18-karatowego złota Sedna™. Wybór pasków obejmuje modele z tkaniny lub ze skóry. Dostępne jest także szerokie spektrum kolorów tarcz – w tym czarne, szarobrązowe taupe, białe, niebieskie, opalizująco srebrzyste oraz tarcze z masy perłowej.

REKLAMA

REKLAMA

omega zegarki mat. prasowe

Bransolety Constellation Bangles

Elegancka biżuteria zawsze stanowiła naturalne i szczególne dopełnienie uniwersum OMEGA. Wyrafinowane kreacje odzwierciedlają ducha marki, nawiązują do jej słynnych wzorów i bogatego dziedzictwa, a jednocześnie stanowią piękne skarby o własnym, unikalnym charakterze.

W 2018 roku kolekcja biżuterii OMEGA przybiera symboliczne cechy kolekcji zegarków Constellation, reinterpretując je w postaci zestawu sztywnych, złotych, promienistych bransolet o smukłej linii.

Pierwszy model to otwarta, sztywna bransoleta z 18-karatowego czerwonego złota z brylantem o masie 0,12 karata na jednym końcu i okręgu różowych opali na drugim.

Druga bransoleta, z 18-karatowego białego złota, ma nachodzącą na siebie budowę. Jeden z jej końców także zdobi brylant o masie 0,12 karata, a drugi okrąg z masy perłowej.

Nowe bransolety Constellation znakomicie wpisują się w najpopularniejsze współczesne trendy i wyglądają równie pociągająco noszone samodzielnie, jak i razem.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij