Aztrek 93 – model z lat 90 powraca w wielkim stylu

Reebok Classic sięga do swoich korzeni stawiając na model sneakersów Aztrek. Buty, które zadebiutowały w 1993 roku jako terenowe biegówki, powracają w odświeżonym wydaniu, jednocześnie zachowując swój oryginalny, vintage styl pod nazwą... Aztrek 93.

Producent
Reebok Aztrek 93

Osobą, która przyczyniła się do powstania tego kultowego modelu jest Christian Tresser, były piłkarz i jeden z najbardziej znanych designerów lat 90. Aztreki były pierwszymi butami, które zaprojektował. Zarówno wtedy, jak i dziś buty wyróżniają się funkcjonalnością i wyrazistym stylem.

REKLAMA

Ponad ćwierć wieku od swojej premiery, buty Aztrek 93 pozostają w dalszym ciągu realizacją sportowej wizji w stylu retro. Zredefiniowana wersja modelu to przede wszystkim seria przykuwających oko, efektownych, jaskrawych kolorystyk, które są kwintesencją lat 90. Róż, pomarańcz, jasna zieleń czy błękit to tylko część kolorów, w jakich dostępny jest nowy model.

Z okazji premiery nowego modelu powstało również video z globalnymi ambasadorami marki: Cardi B oraz z Future. To gorące nazwiska, które pod wspólnym mianownikiem Reebok dodają nowego, świeżego spojrzenia na lata 90 i nowy model wywodzący się z tradycji biegaczy – Aztrek 93. Modele Aztrek 93 dostępne wyłącznie w salonach i na e-sizeer.com

Zobacz również:
Kitesurfing w Polsce z roku na rok staje się coraz popularniejszy. Jeszcze 16 lat temu uprawiała go garstka zapaleńców, dziś widok kite'a nad falami Bałtyku nie budzi już zdziwienia. Przez ten czas ewaluował nie tylko sprzęt, ale i technika pływania, rozgrywane podczas zawodów konkurencje i ilość zapaleńców na wodzie. Kitesurfing ma już tak wielu fanów na świecie, że znalazł się w programie Igrzysk Olimpijskich w Paryżu w 2024 roku.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA