Aztrek 93 – model z lat 90 powraca w wielkim stylu

Reebok Classic sięga do swoich korzeni stawiając na model sneakersów Aztrek. Buty, które zadebiutowały w 1993 roku jako terenowe biegówki, powracają w odświeżonym wydaniu, jednocześnie zachowując swój oryginalny, vintage styl pod nazwą... Aztrek 93.

Producent
Reebok Aztrek 93

Osobą, która przyczyniła się do powstania tego kultowego modelu jest Christian Tresser, były piłkarz i jeden z najbardziej znanych designerów lat 90. Aztreki były pierwszymi butami, które zaprojektował. Zarówno wtedy, jak i dziś buty wyróżniają się funkcjonalnością i wyrazistym stylem.

Ponad ćwierć wieku od swojej premiery, buty Aztrek 93 pozostają w dalszym ciągu realizacją sportowej wizji w stylu retro. Zredefiniowana wersja modelu to przede wszystkim seria przykuwających oko, efektownych, jaskrawych kolorystyk, które są kwintesencją lat 90. Róż, pomarańcz, jasna zieleń czy błękit to tylko część kolorów, w jakich dostępny jest nowy model.

Z okazji premiery nowego modelu powstało również video z globalnymi ambasadorami marki: Cardi B oraz z Future. To gorące nazwiska, które pod wspólnym mianownikiem Reebok dodają nowego, świeżego spojrzenia na lata 90 i nowy model wywodzący się z tradycji biegaczy – Aztrek 93. Modele Aztrek 93 dostępne wyłącznie w salonach i na e-sizeer.com

REKLAMA