Art of being SMART – nowa linia kosmetyków do twarzy od Hagi!

Firma Hagi wprowadziła na rynek 14 nowych produktów do pielęgnacji twarzy w linii SMART. Kosmetyki są adresowane do nowoczesnej użytkowniczki ceniącej siłę nauki i moc natury.

Art of being SMART Materiały prasowe

Wśród nowości znalazły się kremy i sera przeznaczone do codziennej pielęgnacji oraz tonizujące esencje i olejki do twarzy przeznaczone do domowych rytuałów skin wellness. Kosmetyki do codziennej pielęgnacji zostały podzielone na 4 kategorie odpowiadające głównym składnikom, na których się opierają:

A jak witamina A czyli retinol,

B jak witamina B3 czyli niacynamid,

C jak witamina C

D jak d-pantenol.

Produkty Hagi SMART opierają się na witaminach w stężeniach, które wspomagają naturalne procesy regeneracji, nawilżenia i ochrony, ale nie działają przytłaczająco przyzwyczajając skórę do nadmiaru substancji aktywnych. Poza witaminami, w każdym produkcie znajduje się roślinny kompleks ekstraktów oraz naturalnych dodatków, które działają w synergii ze składnikami funkcyjnymi. Bogactwo olejów roślinnych i hydrolatów zapewnia naturalne wykończenie produktów.

Hagi SMART to 4 linie produktów do pielęgnacji twarzy: A, B, C i D. W każdej z nich znajdziemy kremy do twarzy i sera. Dodatkowo pod literkami A, B i C ukryły się produkty do pielęgnacji typu skin wellness takie jak tonizujące esencje i olejki. Wszystkie produkty Hagi SMART są wegańskie.

W Hagi wierzymy, że każda z nas jest ekspertką od swojej skóry i wybierze takie kosmetyki, które najlepiej odpowiadają jej indywidualnym potrzebom i stylowi życia.Powiedziała Agata Borzym, prezeska Hagi. Pierwsza literka linii nawiguje na główny składnik kosmetyku, dzięki czemu łatwo będzie dobrać taki produkt, który zapewni najbardziej skuteczne działanie.

Hagi SMART to także zachęta do sprytnego łączenia produktów i sprawdzania, która konfiguracja najlepiej służy naszej skórze. Na opakowaniach produktów znajdują się podpowiedzi jak stosować i łączyć różne produkty SMART.

Więcej informacji znajdziesz na stronie: https://hagi.com.pl/pl/smart/

REKLAMA