[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Aplikacja WH "Bądź piękna nago" już do pobrania!

Żeby dobrze czuć się we własnym ciele, wystarczy je polubić. Znamy na to sposób! Najnowsza aplikacja WH „Bądź piękna nago” zawiera 6-tygodniowy plan treningowy oraz jadłospis z ponad 200 prostymi przepisami. Już teraz możesz ją ściągnąć na smartfona lub tablet!

Aplikacja - „Bądź piękna nago” Aplikacja - „Bądź piękna nago”

„Bądź piękna nago” to aplikacja, która pomoże Ci zmienić swoje ciało na takie, którym będziesz się chciała pochwalić. Zawiera sześciotygodniowy plan treningowy rozpisany dzień po dniu i precyzyjny jadłospis z ponad 200 przepisami, również rozpisany na każdy dzień. Nie będziesz już musiała się zastanawiać, jaki trening dziś wybrać, czy siłowy, czy aerobowy, ile zrobić powtórzeń, co zjeść na śniadanie, a co na kolację. Poprowadzimy Cię za rękę i wyręczymy w podejmowaniu decyzji. Ty musisz podjąć tylko jedną: zabieram się za siebie!

Po sześciu tygodniach takiego reżimu treningowego (nie martw się, są też dni wolne!) i starannie zaplanowanej diety poczujesz się we własnej skórze jak w najseksowniejszej kreacji.

REKLAMA

Aplikacja "Bądź piękna nago" działa na telefonach i tabletach z systemem iOS (pobierz aplikację) oraz Android (pobierz aplikację).

 

Jak to działa

Po zainstalowaniu musisz tylko wybrać pierwszy dzień i godzinę treningu. Od tej pory apka będzie Ci przypominać godzinę wcześniej o każdym zaplanowanym treningu. Oczywiście funkcję przypominania możesz w każdej chwili wyłączyć.

Jeśli przegapisz któryś z treningów, możesz zacząć plan od nowa albo ustawić datę początku o jeden dzień później niż pierwotnie. Plan treningowy możesz wyeksportować do kalendarza, żeby uniknąć przegapienia.

Pobierz aplikację "Bądź piękna nago" już teraz!

WH

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij