Aplikacja WH "Bądź piękna nago" już do pobrania!

Żeby dobrze czuć się we własnym ciele, wystarczy je polubić. Znamy na to sposób! Najnowsza aplikacja WH „Bądź piękna nago” zawiera 6-tygodniowy plan treningowy oraz jadłospis z ponad 200 prostymi przepisami. Już teraz możesz ją ściągnąć na smartfona lub tablet!

Aplikacja - „Bądź piękna nago”
Aplikacja - „Bądź piękna nago”

„Bądź piękna nago” to aplikacja, która pomoże Ci zmienić swoje ciało na takie, którym będziesz się chciała pochwalić. Zawiera sześciotygodniowy plan treningowy rozpisany dzień po dniu i precyzyjny jadłospis z ponad 200 przepisami, również rozpisany na każdy dzień. Nie będziesz już musiała się zastanawiać, jaki trening dziś wybrać, czy siłowy, czy aerobowy, ile zrobić powtórzeń, co zjeść na śniadanie, a co na kolację. Poprowadzimy Cię za rękę i wyręczymy w podejmowaniu decyzji. Ty musisz podjąć tylko jedną: zabieram się za siebie!

Po sześciu tygodniach takiego reżimu treningowego (nie martw się, są też dni wolne!) i starannie zaplanowanej diety poczujesz się we własnej skórze jak w najseksowniejszej kreacji.

Aplikacja "Bądź piękna nago" działa na telefonach i tabletach z systemem iOS (pobierz aplikację) oraz Android (pobierz aplikację).

Bądź piękna nago, aplikacja WH
 

Jak to działa

Po zainstalowaniu musisz tylko wybrać pierwszy dzień i godzinę treningu. Od tej pory apka będzie Ci przypominać godzinę wcześniej o każdym zaplanowanym treningu. Oczywiście funkcję przypominania możesz w każdej chwili wyłączyć.

Jeśli przegapisz któryś z treningów, możesz zacząć plan od nowa albo ustawić datę początku o jeden dzień później niż pierwotnie. Plan treningowy możesz wyeksportować do kalendarza, żeby uniknąć przegapienia.

Pobierz aplikację "Bądź piękna nago" już teraz!

WH

Zobacz również:
REKLAMA