Apartament TRIUMPH – miejsce, w którym celebruje się kobiecość

W połowie września odbyła się prezentacja najnowszej kolekcji Triumph na sezon jesień/zima 2019. Kameralne wydarzenie miało miejsce w jednym z apartamentów w warszawskiej kamienicy, który został zaaranżowany jako wyjątkowe mieszkanie Triumph. Goście w niewielkich grupach mieli okazję obejrzeć sezonową kolekcję zaprezentowaną przez Aleksandrę Szerszeń (Senior Brand Marketing Specialist EAST). Głównym punktem wydarzenia był panel dyskusyjny przeprowadzony przez dziennikarkę Magdę Mołek oraz ambasadorki marki – Marcelinę Zawadzką oraz Edytę Litwiniuk.

Materiały prasowe

Każde z pokoi zostało zaaranżowane specjalnie pod charakter danej linii – od kultowej Amourette, przez modową Style, modelującą Shapewear po wygodną, codzienną Everyday. Swój wyjątkowy pokój miała romantyczna Florale, a także sportowa linia Triaction. Nie zabrakło również świątecznej odsłony kolekcji. W pięknie zaaranżowanym wnętrzu kamienicy uczestnicy wydarzenia, dyskutując przy kieliszku prosecco lub filiżance kawy, wprowadzili wyjątkową, pełną ciepła i wzajemnego wsparcia atmosferę rozmów.

Triumph już od ponad 130 lat wspiera kobiety, nie tylko poprzez swoje wyjątkowe produkty, ale też poprzez ideę, której hasło wybrzmiewa w głównej kampanii #TogetherWeTriumph. Podkreśla ona jak ważne jest wsparcie, które kobiety oferują sobie każdego dnia. Goście mieli możliwość podzielenia się swoimi doświadczeniami na ten temat. Ambasadorki marki Marcelina Zawadzka i Edyta Litwiniuk oraz gość specjalny - Magda Mołek wprowadziły wszystkich w swobodny nastrój, dzięki czemu zarówno kobiety, jak i mężczyźni nieskrępowanie opowiadali o wzajemnej solidarności oraz o historiach z tym związanych. Nie zabrakło wzruszających, ale też i zabawnych opowieści, pokazujących jak wielką siłę przekazują sobie kobiety nawzajem. Dyskusja utwierdziła wszystkich w przeświadczeniu, że za sukcesem każdej kobiety stoi inna kobieta, dając jej inspirację oraz wsparcie. Triumph, wspierając kobiece inicjatywy, sam staje się przyjaciółką dla swoich klientek – lojalną i solidarną.

Zobacz również:
REKLAMA