[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Amatorzy śladami Radwańskiej i Janowicza

Nie trzeba być Radwańską czy Janowiczem, by pojechać na turniej wielkoszlemowy do Australii. Wystarczy zagrać w Narodowych Mistrzostwach Polski atp w Tenisie Amatorskim. Start w tych zawodach może być przepustką do tenisowej kariery.

Już w piątek, 13 lipca, rozpoczynają się Narodowe Mistrzostwa Polski atp w Tenisie Amatorskim. Do turnieju zgłosiło się prawie 400 zawodników w 11 grupach wiekowych, którzy przez blisko tydzień rozegrają ok. 500 meczy.

Najliczniej obstawiona jest męska kategoria open – zagra w niej aż 60 zawodników. Wśród nich znajdują się przedstawiciele różnych grup zawodowych, m.in. przedsiębiorcy, lekarze i aktorzy.

Najmocniejsi faworyci występują zaś w kategorii 55+. Wielu z nich rozpoczęło swoją tenisową karierę po czterdziestce, co pokazuje, że tenis to sport dla każdego i w każdym wieku, a na treningi nigdy nie jest za późno. Dowodzi tego również fakt, że w kategorii 85+ wystartuje pięciu zawodników, a do turnieju zakwalifikowało się ponad 50 kobiet.

Choć Mistrzostwa Amatorów w Tenisie odbywają się po raz 29., po raz pierwszy uczestnicy otrzymają tak profesjonalną obsługę. Prócz świetnie przygotowanych kortów Warszawianki będą mogli relaksować się w specjalnie zbudowanej na czas turnieju strefie Players Lounge. Otrzymają napoje, posiłki i pakiety hospitality, a ich zmęczonymi grą ciałami zajmą się profesjonalni masażyści i fizjoterapeuci.

Mistrzostwa Polski w Tenisie Amatorskim to najbardziej prestiżowa impreza tego typu w kraju. W ramach tego turnieju odbędą się także polskie eliminacje do KIA Amateur Australian Open 2014. Zwycięska para, podobnie jak w latach poprzednich, nie tylko będzie reprezentowała nasz kraj w światowych mistrzostwach amatorów, ale także obejrzy z trybun najlepszych tenisistów świata oraz zwiedzi Melbourne.

Więcej informacji o turnieju na stronie organizatora zawodów oraz jego profilu na Facebooku.

Magazyny Women’s Health i Men’s Health objęły Mistrzostwa Polski w Tenisie Amatorskim swoim patronatem.

WH

REKLAMA

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij