[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Aloe Mag - dezodorant magnezowy

Jest to skuteczny dezodorant antybakteryjny o innowacyjnej recepturze, na bazie soli magnezowej z aloesem. Odpowiedni dla Niej i dla Niego.

bartos mat. prasowe

Dezodorant dostarcza magnez do organizmu przez skórę, dlatego zalecany jest na wszelkie objawy jego niedoboru. Jest idealnym wsparciem przy wzmożonej aktywności fizycznej, podczas której dochodzi do wydalania magnezu wraz z potem. Świetnie sprawdzi się także w sytuacjach stresowych wspomagając zachowanie spokoju.

Nie zawiera aluminium, ałunu, glinu, alkoholu i substancji zapachowych. Nie zostawia śladów na ubraniach.

Jak to działa? Magnez zapobiega namnażaniu się bakterii odpowiedzialnych za powstawanie przykrego zapachu. Produkt zawiera również ksylitol, aloes, mocznik i rumianek w odpowiednich stężeniach, dzięki czemu w naturalny sposób zapobiega poceniu. Zastosowane składniki dodatkowo nawilżają, koją i goją mikro ranki. Produkt nie zatyka gruczołów potowych, przez które nasz organizm oczyszcza się z toksyn. Magnez jest związkiem chelatującym, czyli oczyszczającym organizm z metali ciężkich i toksyn. Jeżeli w skórze są obecne np., sole aluminium, magnez zacznie je wychwytywać i wydalać, co może odbywać się właśnie przez skórę. Efekt oczyszczania będzie trwał, aż skóra całkowicie uwolni się od toksyn.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA