Allora – stylowe dodatki z jedwabiu

Szale i apaszki to akcesoria, które były hitem w latach 60. i od tego czasu na dobre zagościły w modzie. Potrafią urozmaicić każdą stylizację, a oprócz tego posiadają szeroki wachlarz zastosowań. To produkty ponadczasowe, które można dopasować do każdej okazji i pory roku, od lat są definicją elegancji i szyku.

Allora Allora

Latem jedwabne szaliki i apaszki idealnie sprawdzają się jako dodatek do włosów - można je nosić w formie opaski, zamiast gumki do kucyka, albo przewiązać słomkowy kapelusz. Wąskie jedwabne szaliki mogą zastąpić biżuterię, pasek, czy przywieszkę do torebki. Dzięki temu torebka nabierze charakteru. Wiele osób nosi ją zamiast kapeluszy, jako formę ochrony głowy przed słońcem. Przewiązana klasycznie - na szyi sprawdzi się niezależnie od pory roku czy okazji. Te wykonane z jedwabiu lub kaszmiru pozwalają skórze oddychać i mają doskonałe właściwości izolacji ciepła - gdy jest zimno grzeją, a podczas upałów chłodzą.

Przeróżne wzory i kolory apaszek oraz szali dostępne są na platformie sprzedażowej Allora: od klasycznych takich jak paski czy groszki, po bardziej odważne geometryczne, podróżnicze, roślinne, a ostatnio nawet kocie wzory. 

Produkty dostępne są w sklepie: allora.sklep.pl. 

REKLAMA