[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
  • Women's Health

  • Promocje

  • Aleksandra Przybyła reprezentantką Polski w międzynarodowym finale konkursu Fresh Faces 2015

REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Aleksandra Przybyła reprezentantką Polski w międzynarodowym finale konkursu Fresh Faces 2015

Po finałach na 5 kontynentach ponad 30 modeli i modelek z całego świata zaprezentowało się podczas konkursu Fresh Faces 2015. Tegoroczna edycja odbyła się w miejscu wyjątkowym – Casa Llotja de Mar podczas 080 Barcelona Fashion. Polskę reprezentowała Aleksandra Przybyła.

Fresh Faces Poland

Barcelona Fashion Week gromadzi największe nazwiska ze świata mody. W tym roku gościem specjalnym był projektant Manolo Blahnik. To właśnie w tym miejscu finalistka Fresh Faces Poland 2015 Aleksandra Przybyła zmierzyła się z międzynarodowym jury.

Na poprzednich finalistów „Fresh Faces“ czekała możliwość pokazania się na wybiegach w Mediolanie i Paryżu, kontrakty z najlepszymi agencjami modelingowymi i sesje zdjęciowe na łamach magazynu „Elle“ autorstwa samego Karla Lagerfelda.

Międzynarodowy tytuł Fresh faces otrzymali: Victoria z Nigerii i Marion z Rumunii.

Nasza reprezentantka – Aleksandra Przybyła wzbudziła zainteresowanie czołowych agencji modelingowych i jako jedyna została wyróżniona dwiema nagrodami specjalnymi. Jedną z nich jest sesja zdjęciowa na okładkę „Beauty Magazine“ w Hiszpanii, a drugą – ekskluzywna biżuteria hiszpańskiej marki. Ola wraca też do Polski z gwarantowanym kontraktem w jednej z najlepszych agencji w Tajlandii.

Druga edycja „Fresh Faces Poland 2016” już wkrótce!

Więcej informacji na stronie www.modelmanagement.com oraz na Facebooku.

Zobacz też film z pierwszej edycji Fresh Faces 2015 Poland:

źródło: materiały prasowe

 

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij