[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
  • Women's Health

  • Promocje

  • Aleksandra Przybyła reprezentantką Polski w międzynarodowym finale konkursu Fresh Faces 2015

REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Aleksandra Przybyła reprezentantką Polski w międzynarodowym finale konkursu Fresh Faces 2015

Po finałach na 5 kontynentach ponad 30 modeli i modelek z całego świata zaprezentowało się podczas konkursu Fresh Faces 2015. Tegoroczna edycja odbyła się w miejscu wyjątkowym – Casa Llotja de Mar podczas 080 Barcelona Fashion. Polskę reprezentowała Aleksandra Przybyła.

Fresh Faces Poland

Barcelona Fashion Week gromadzi największe nazwiska ze świata mody. W tym roku gościem specjalnym był projektant Manolo Blahnik. To właśnie w tym miejscu finalistka Fresh Faces Poland 2015 Aleksandra Przybyła zmierzyła się z międzynarodowym jury.

Na poprzednich finalistów „Fresh Faces“ czekała możliwość pokazania się na wybiegach w Mediolanie i Paryżu, kontrakty z najlepszymi agencjami modelingowymi i sesje zdjęciowe na łamach magazynu „Elle“ autorstwa samego Karla Lagerfelda.

Międzynarodowy tytuł Fresh faces otrzymali: Victoria z Nigerii i Marion z Rumunii.

Nasza reprezentantka – Aleksandra Przybyła wzbudziła zainteresowanie czołowych agencji modelingowych i jako jedyna została wyróżniona dwiema nagrodami specjalnymi. Jedną z nich jest sesja zdjęciowa na okładkę „Beauty Magazine“ w Hiszpanii, a drugą – ekskluzywna biżuteria hiszpańskiej marki. Ola wraca też do Polski z gwarantowanym kontraktem w jednej z najlepszych agencji w Tajlandii.

Druga edycja „Fresh Faces Poland 2016” już wkrótce!

Więcej informacji na stronie www.modelmanagement.com oraz na Facebooku.

Zobacz też film z pierwszej edycji Fresh Faces 2015 Poland:

źródło: materiały prasowe

 

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij