Aleksandra Hamkało w świetnej formie po ciąży

Na okładkę najnowszego numeru "Women's Health" trafiła młoda mama, zdolna aktorka i niezwykle piękna kobieta Aleksandra Hamkało. Jesteś w szoku, że po ciąży można tak wyglądać? Zajrzyj do najnowszego WH i poznaj sekret jej świetnej formy!

Aleksandra Hamkało WH

Trudno uwierzyć, że ta filigranowa dziewczyna trzy miesiące temu urodziła dziecko. Płaski brzuch, gładkie ciało, żadnych rozstępów! "To efekt wielu zmian, jakie wprowadziłam w swoim życiu" - mówi WH aktorka i wielka miłośniczka sportu i gotowania Aleksandra Hamkało. I podkreśla, że pięknego, sprawnego ciała nie dostajesz w prezencie, lecz pracujesz na nie latami.

W najnowszym WH znajdziecie trening dla wszystkich młodych mam, który przygotowaliśmy dla Was z trenerką personalną gwiazdy. Ten zestaw ćwiczeń pozwoli Wam bezpiecznie wrócić do formy po ciąży! I to do naprawdę świetnej formy. Zresztą zobaczcie same wideo z kulis nagrywania sesji zdjęciowej.

 

Sesję zdjęciową oraz artykuł o Oli przeczytać w najnowszym numerze WH, który możecie już teraz przejrzeć – strona po stronie – całkowicie za darmo.

Aleksandra Hamkało pochodzi z Zielonej Góry. Jest absolwentką Wydziału Aktorskiego krakowskiej PWST(filia we Wrocławiu). Chociaż ma zaledwie 28 lat, to zagrała już w ponad 10 filmach (m.in. "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach", "Ziarno prawdy", "Disco polo") i wielu serialach (najbardziej znana jest z "Lekarzy"). W kwietniu urodziła córeczkę Jagnę.

Ola Hamkało ubrana jest w sukienkę Acephala.

REKLAMA