[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Aleksandra Hamkało w świetnej formie po ciąży

Na okładkę najnowszego numeru "Women's Health" trafiła młoda mama, zdolna aktorka i niezwykle piękna kobieta Aleksandra Hamkało. Jesteś w szoku, że po ciąży można tak wyglądać? Zajrzyj do najnowszego WH i poznaj sekret jej świetnej formy!

Aleksandra Hamkało

Trudno uwierzyć, że ta filigranowa dziewczyna trzy miesiące temu urodziła dziecko. Płaski brzuch, gładkie ciało, żadnych rozstępów! "To efekt wielu zmian, jakie wprowadziłam w swoim życiu" - mówi WH aktorka i wielka miłośniczka sportu i gotowania Aleksandra Hamkało. I podkreśla, że pięknego, sprawnego ciała nie dostajesz w prezencie, lecz pracujesz na nie latami.

W najnowszym WH znajdziecie trening dla wszystkich młodych mam, który przygotowaliśmy dla Was z trenerką personalną gwiazdy. Ten zestaw ćwiczeń pozwoli Wam bezpiecznie wrócić do formy po ciąży! I to do naprawdę świetnej formy. Zresztą zobaczcie same wideo z kulis nagrywania sesji zdjęciowej.

REKLAMA

 

Sesję zdjęciową oraz artykuł o Oli przeczytać w najnowszym numerze WH, który możecie już teraz przejrzeć – strona po stronie – całkowicie za darmo.

Aleksandra Hamkało pochodzi z Zielonej Góry. Jest absolwentką Wydziału Aktorskiego krakowskiej PWST(filia we Wrocławiu). Chociaż ma zaledwie 28 lat, to zagrała już w ponad 10 filmach (m.in. "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach", "Ziarno prawdy", "Disco polo") i wielu serialach (najbardziej znana jest z "Lekarzy"). W kwietniu urodziła córeczkę Jagnę.

Ola Hamkało ubrana jest w sukienkę Acephala.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij