REKLAMA

Aleksandra Hamkało w świetnej formie po ciąży

Na okładkę najnowszego numeru "Women's Health" trafiła młoda mama, zdolna aktorka i niezwykle piękna kobieta Aleksandra Hamkało. Jesteś w szoku, że po ciąży można tak wyglądać? Zajrzyj do najnowszego WH i poznaj sekret jej świetnej formy!

Aleksandra Hamkało

Trudno uwierzyć, że ta filigranowa dziewczyna trzy miesiące temu urodziła dziecko. Płaski brzuch, gładkie ciało, żadnych rozstępów! "To efekt wielu zmian, jakie wprowadziłam w swoim życiu" - mówi WH aktorka i wielka miłośniczka sportu i gotowania Aleksandra Hamkało. I podkreśla, że pięknego, sprawnego ciała nie dostajesz w prezencie, lecz pracujesz na nie latami.

W najnowszym WH znajdziecie trening dla wszystkich młodych mam, który przygotowaliśmy dla Was z trenerką personalną gwiazdy. Ten zestaw ćwiczeń pozwoli Wam bezpiecznie wrócić do formy po ciąży! I to do naprawdę świetnej formy. Zresztą zobaczcie same wideo z kulis nagrywania sesji zdjęciowej.

REKLAMA

 

Sesję zdjęciową oraz artykuł o Oli przeczytać w najnowszym numerze WH, który możecie już teraz przejrzeć – strona po stronie – całkowicie za darmo.

Aleksandra Hamkało pochodzi z Zielonej Góry. Jest absolwentką Wydziału Aktorskiego krakowskiej PWST(filia we Wrocławiu). Chociaż ma zaledwie 28 lat, to zagrała już w ponad 10 filmach (m.in. "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach", "Ziarno prawdy", "Disco polo") i wielu serialach (najbardziej znana jest z "Lekarzy"). W kwietniu urodziła córeczkę Jagnę.

Ola Hamkało ubrana jest w sukienkę Acephala.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA