Aktywatory Młodości PLUS

Aktywatory Młodości to absolutny bestseller polskiej firmy Laboratorium Kosmetyczne AVA już od prawie 10 lat. Marka właśnie poszerzyła asortyment o cztery nowe produkty z tej linii – Aktywatory Młodości PLUS – Niacynamid 10% i Śnieżna Alga, Złoto i jedwab, Perły i Roślinny Kawior, Baobab i Macadamia. Jeszcze dziś wybierz swoją receptę na młodość!

Aktywatory Młodości PLUS fot. materiały prasowe

Serum to obecnie podstawowy krok w każdej świadomej rutynie pielęgnacyjnej. Regularne stosowanie takiego produktu pod krem zapewnia jeszcze skuteczniejsze działanie odżywcze i regenerujące dla skóry. Aktywatory Młodości PLUS AVA dodatkowo skutecznie opóźniają procesy starzenia, a to wszystko dzięki kluczowym surowcom pochodzenia naturalnego.

10% Niacynamid i Śnieżna Alga z witaminą B5 jest idealne dla tych, które szukają lepszego napięcia i nawilżenia swojej skóry (30 ml/35 zł).

Tych, którzy potrzebują jeszcze skuteczniejszego liftingu i wygładzenia, z pewnością zainteresuje– Aktywator Młodości PLUS Złoto i Jedwab. (30 ml/34 zł.)

Aktywator Młodości PLUS Perły i Roślinny Kawior właściwości odmładzające łączy z efektem optymalnego nawilżenia, a naturalny morski proszek perłowy zapewnia efekt jedwabiście gładkiej cery oraz uzupełnia niedobory składników mineralnych, biorących udział w procesach regeneracji (30 ml/34 zł.).

Serum olejowe Baobab i Makadamia to wisienka na torcie całej serii! Tworząc tą recepturę, AVA Laboratorium Kosmetyczne sięgnęła po najlepsze naturalne oleje, by stworzyć produkty nie tylko odmładzający, ale także silnie odżywczy (30 ml/29 zł.).

Zobacz również:
Ból kolan po biegu to jedna z najczęstszych dolegliwości biegaczy – zarówno tych początkujących, jak i doświadczonych, biegających długie dystanse. Zobacz, jakie mogą być przyczyny bólu, jak im zapobiegać i leczyć.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA