[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Adidas x Wanderlust, czyli joga, ocean i ekologia

Adidas, Parley i Wanderlust – taki team stworzył jogową kolekcję SS18. Połączenie wygody, ekologii i technologii ma pozwolić nam skupić się priorytetach: własnej praktyce i naszej planecie.

adidas wanderlust

To nie pierwszy sezon współpracy adidasa z Parley – fundacją zrzeszającą twórców i działaczy, którzy chcą zwiększać świadomość ludzi na piękno i wrażliwość oceanów oraz tworzyć projekty zapobiegające destrukcji tych niezwykle ważnych dla świata ekosystemów. Tym razem jednak adidas poszedł o krok dalej i zaprosił do kolejnego projektu niezwykłą markę Wanderlust. Zrzesza ona ekspertów, praktyków i narzędzia pomagające pracować nad sobą, czy to przez jogę, medytację czy inną podejmowaną świadomie aktywność – Wanderlust tworzy festiwale, eventy, centra praktyki jogi, kursy onlajn i sprzedaje produkty, które mają pomóc przeżyć swoją przygodę na macie, w terenie lub mieście.

OCEANICZNA KOLEKCJA

Wanderlust inspiruje do zdrowego stylu życia przez bardzo świadomą aktywność. Wyjątkowa współpraca z adidas ma zachęcić nas do troski o lepszą siebie. Ich wspólna kolekcja przeznaczona jest do jogi, biegania i medytacji – czyli aktywności, które najbardziej pozwalają zjednoczyć ciało i umysł. Składają się na nią legginsy, szorty, topy, koszulki, plecaki, ale też kurtka, czapka i kombinezon. Kolekcja opiera się na kolorach: czarnym, białym, atramentowym, niebieskim i szarym.

REKLAMA

TKANINA Z RECYKLINGU

adidas x Wanderlust to kolekcja na sezon wiosna-lato 2018. Jest inspirowana oceanem, wzorowa na strojach surfingowych. Produkty mają zapewniać pełną swobodę ruchu, są stworzone z myślą o tym, byśmy mogły skupić się priorytetach: własnej praktyce i naszej planecie. Jak na działanie Parley przystało, do powstania kolekcji wykorzystano plastikowe odpady zebrane z oceanicznych plaż i przybrzeżnych bulwarów, ratując naturalne środowisko przed zanieczyszczeniem. Odpady przerobiono na materiał Parley Ocean Plastic™. Ta tkanina z recyclingu tworzy jogową kolekcję, której każdy element łączy też w sobie innowacyjne technologie wykorzystywane przez markę adidas z doświadczeniem Wanderlust w świecie jogi. Współpraca adidas z Wanderlust ma też zaowocować największym wydarzeniem jogowym w Polsce. Jesteście gotowe na niezapomnianą przygodę?

Kolekcja adidas x Wanderlust dostępna jest na stronie http://www.adidas.pl/wanderlust

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij