[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Adidas x Wanderlust, czyli joga, ocean i ekologia

Adidas, Parley i Wanderlust – taki team stworzył jogową kolekcję SS18. Połączenie wygody, ekologii i technologii ma pozwolić nam skupić się priorytetach: własnej praktyce i naszej planecie.

adidas wanderlust

To nie pierwszy sezon współpracy adidasa z Parley – fundacją zrzeszającą twórców i działaczy, którzy chcą zwiększać świadomość ludzi na piękno i wrażliwość oceanów oraz tworzyć projekty zapobiegające destrukcji tych niezwykle ważnych dla świata ekosystemów. Tym razem jednak adidas poszedł o krok dalej i zaprosił do kolejnego projektu niezwykłą markę Wanderlust. Zrzesza ona ekspertów, praktyków i narzędzia pomagające pracować nad sobą, czy to przez jogę, medytację czy inną podejmowaną świadomie aktywność – Wanderlust tworzy festiwale, eventy, centra praktyki jogi, kursy onlajn i sprzedaje produkty, które mają pomóc przeżyć swoją przygodę na macie, w terenie lub mieście.

OCEANICZNA KOLEKCJA

Wanderlust inspiruje do zdrowego stylu życia przez bardzo świadomą aktywność. Wyjątkowa współpraca z adidas ma zachęcić nas do troski o lepszą siebie. Ich wspólna kolekcja przeznaczona jest do jogi, biegania i medytacji – czyli aktywności, które najbardziej pozwalają zjednoczyć ciało i umysł. Składają się na nią legginsy, szorty, topy, koszulki, plecaki, ale też kurtka, czapka i kombinezon. Kolekcja opiera się na kolorach: czarnym, białym, atramentowym, niebieskim i szarym.

REKLAMA

TKANINA Z RECYKLINGU

adidas x Wanderlust to kolekcja na sezon wiosna-lato 2018. Jest inspirowana oceanem, wzorowa na strojach surfingowych. Produkty mają zapewniać pełną swobodę ruchu, są stworzone z myślą o tym, byśmy mogły skupić się priorytetach: własnej praktyce i naszej planecie. Jak na działanie Parley przystało, do powstania kolekcji wykorzystano plastikowe odpady zebrane z oceanicznych plaż i przybrzeżnych bulwarów, ratując naturalne środowisko przed zanieczyszczeniem. Odpady przerobiono na materiał Parley Ocean Plastic™. Ta tkanina z recyclingu tworzy jogową kolekcję, której każdy element łączy też w sobie innowacyjne technologie wykorzystywane przez markę adidas z doświadczeniem Wanderlust w świecie jogi. Współpraca adidas z Wanderlust ma też zaowocować największym wydarzeniem jogowym w Polsce. Jesteście gotowe na niezapomnianą przygodę?

Kolekcja adidas x Wanderlust dostępna jest na stronie http://www.adidas.pl/wanderlust

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij