[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Adidas #heretocreate – z kreatywności dla kobiet

Treningi adidas #heretocreate to seria niezwykłych wydarzeń, które udowodnią, że w każdym sporcie jest miejsce na kreatywność. 7 charyzmatycznych trenerek, 7 niezwykłych miejsc i kobiety, które podjęły wyzwanie.

Adidas

Profesjonalne trenerki, wyjątkowe miejsca, niekonwencjonalne treningi i przede wszystkim zmotywowane  i energetyczne uczestniczki. Zdecydowanie bez nich by się to nie udało! Otwarte treningi #heretocreate w październiku to szansa dla aktywnych kobiet, które chcą spróbować swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych, a jest w czym wybierać. Zabawa z piłką do koszykówki, trening z szarfami, fitness z elementami sztuk walki czy prawdziwe wyzwanie jakim może być hardfitness. Każda z nas znajdzie coś dla siebie. Przygotujcie się na treningi, jakich jeszcze nie było! Przed każdym z treningów,  na instagramowym profilu trenerki pojawi się zapowiedź i wyzwanie. Kobiety, które podejmą oraz wykażą się największą kreatywnością, zostaną zaproszone na dane wydarzenie. Ilość miejsc jest ograniczona, ale na najbardziej zaangażowane użytkowniczki, czeka niezwykłe przeżycie sportowe. Adidas podkręca tempo i zaprasza na kolejne sportowe wyzwania! Rozkład na najbliższe dni to taniec z szarfami, fitness z elementami sztuk walki czyli karate i akrojoga. Uwielbiacie takie inicjatywy? My też! W najbliższą sobotę, 8 października, poznamy zupełnie inne oblicze kobiecych ćwiczeń. Marzy Wam się widowiskowa forma tańca? A może masz ochotę popracować nad swoją gibkością i gracją w połączeniu z siłą i koordynacją ciała? W takim razie to trening idealny dla Ciebie! Zapowiedzi i relacje kolejnych treningów na: treningi.heretocreate.pl

źródło: materiały prasowe nadesłane przez producenta

REKLAMA

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij