Active Resurfacing Wipes – sposób na odmładzanie skóry

Chusteczki Active Resurfacing Wipes marki Nimue to rozwiązanie do ukierunkowanego, silnego odmładzania skóry, dzięki wysokiemu stężeniu alfa-hydroksykwasów i witamin.

Nimue Nimue

Podstawowa zasada Nimue wykorzystuje połączenie czystych kwasów AHA (kwas glikolowy, kwas mlekowy, kwas cytrynowy) w optymalnej sile i stężeniu, aby uzyskać kompletny roztwór do regeneracji skóry i intensywną kurację przeciwdziałającą efektom starzenia.

Chusteczki można stosować na twarz, szyję i dłonie i dodatkowo stymulować skórę poprzez działanie polerujące po nałożeniu. Wygodne i kompaktowe, gdy są potrzebne.

Chusteczki Nimue Active Resurfacing Wipes są przeznaczone do stosowania jako zabieg celowany wieczorem i łączą najnowocześniejszą technologię absorbcji kwasów o wysokim stężeniu dla promiennej, odżywionej i gładkiej skóry.

Oprócz stosowania silnych kwasów, produkt zawiera kojące, odbudowujące składniki aktywne Vit B5 iAlantoina, która odżywia skórę, zapewniając jej nawilżenie, wypełnienie i wygładzenie z upływem czasu przy minimalnym podrażnieniu.

Zobacz również:
REKLAMA