Abonament na wymarzoną szafę – innowacja na polskim rynku mody

Marzysz o nowej kreacji każdego dnia? W dodatku bez kupowania nowych rzeczy? Teraz jest to możliwe dzięki E-Garderobe. Zdecyduj się na abonament modowy, który działa jak znany Netflix i uzyskaj dostęp do nieskończonej szafy ubrań. W tym sezonie seriale zamieniamy na sukienki!

e-garderoba materiały prasowe

E-Garderobe to internetowa wypożyczalnia ubrań, które umożliwia kobietom dostęp do swojej ekskluzywnej, nieskończonej szafy. Znajdziemy tam nie tylko sukienki znanych marek takich jak Anna Sui, Helmut Lang, Zimmermann, Hervé Léger, ale również bluzki, koszule, marynarki i spodnie na co dzień. E-Garderobe posiada w swojej ofercie kilkaset dobrej jakości rzeczy w niemal każdym rozmiarze. 

Abonament modowy to pierwsza tego typu usługa w Polsce. Sama usługa abonamentu jest bardzo dobrze znana Polkom dzięki platformie Netflix, tylko w tym przypadku zamiast seriali i filmów otrzymujemy dostęp do ubrań. Aby skorzystać z tej usługi, wystarczy założyć konto na stronie e-garderobe.com, potwierdzić aktywację abonamentu i podpiąć pod niego kartę płatniczą. W ciągu miesiąca można wypożyczać aż 10 różnych rzeczy. Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio pod wskazany adres, bez wychodzenia z domu. Wszelkie koszty związane z praniem, prasowaniem są wliczone w cenę abonamentu, który kosztuje już od 150 zł za miesiąc! Wybierz dla siebie najbardziej dogodną opcję: za abonament o wartości 150 zł miesięcznie wypożyczysz 2 rzeczy, za abonament o wartości 250 zł wypożyczysz do 5 ubrań, zaś wybierając opcję Lux masz aż 10 rzeczy do wypożyczenia w miesiącu za kwotę tylko 400 zł! Z subskrypcji można zrezygnować w każdym momencie. Wykupując abonament modowy nie trzeba podpisywać żadnej umowy. 

Korzystając z abonamentu modowego nie tracimy czasu na wycieczki do zatłoczonych centrów handlowych, ale również mieszkanie i szafa zyskują upragnioną przestrzeń. Średni koszt jednej wypożyczonej rzeczy w abonamencie to 40 zł! Jest to nie tylko bezkonkurencyjna oferta w porównaniu do znanych sieciówek, ale również gwarancja jakości i oryginalnego wyglądu na każdą okazję. 

Zasada współdzielenia ubrań wpisuje się w ideę zrównoważonej mody i ekologii. Wypożyczając ubrania, ograniczamy ilość odpadów tekstylnych i tym samym sprzeciwiamy się szybkiej modzie fast fashion. 

Dodatkowo dla Pań, które chciałyby stacjonarnie poznać kolekcję i przymierzyć kreacje, w Warszawie przy ul. Mokotowskiej 45 znajduje się showroom E-Garderobe, czynny od poniedziałku do soboty.  

REKLAMA