60-lecie Laboratorium Kosmetycznego AVA

6 czerwca 2022 roku Laboratorium Kosmetyczne AVA obchodziło jubileusz 60-lecia.

Laboratorium kosmetyczne AVA Materiały prasowe

Uroczystość odbyła się w niezwykłym miejscu, w sercu Warszawy, w VILLA FOKSAL, gdzie licznie zgromadzeni goście – partnerzy biznesowi, współpracownicy, dziennikarze, przyjaciele i pracownicy firmy przybyli, aby wspólnie świętować tak ważne dla Laboratorium wydarzenie.

REKLAMA

AVA jest PIONIEREM ECO BEAUTY w Polsce, pierwszą polską marką, która już w roku 2008 dostała ECOCERT i rozpoczęła produkcję pierwszych ekologicznych linii kosmetycznych, a od samego początku firmie przyświeca hasło „w zgodzie z naturą”.

Galę poprowadził Pan Artur Andrus. Dla gości zaśpiewali: Joanna Stefańska-Matraszek oraz Robert Szpręgiel przy akompaniamencie Janusza Tylmana, Wojciecha Malina Kowalewskiego i Dariusza Świnogi.

Gospodarzem wieczoru była Pani Prezes Larysa Dysput-Goławska, pionier Eco Beauty, która potwierdziła, że fundamentalną wartością firmy będzie wciąż produkowanie najwyższej jakości kosmetyków w zgodzie z naturą i poszanowaniem środowiska. Jako nowo przyjęty członek UN Global Compact Network Poland, największej na świecie inicjatywy skupiającej zrównoważony biznes, Laboratorium Kosmetyczne AVA zobowiązało się do wspierania Dziesięciu Zasad UN Global Compact dotyczących praw człowieka, pracy, środowiska i przeciwdziałania korupcji.

REKLAMA