[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

10 dni nauki tańca w Krakowie jak semestr w Los Angeles.

Tańczą u boku Justina Biebera, Missy Elliot, Justina Timberlake’a, ChristinyAguilery, Miley Cyrus czy Ushera. Najlepsi tancerze świata w sierpniu po raz 11. odwiedzą Kraków w trakcie Fair Play Dance Camp 2017.

Już 6.08 rozpocznie się 10-dniowy międzynarodowy festiwal Fair Play Dance Camp 2017. Żadne inne warsztaty taneczne w Europie nie przyciągają tak wielu uczestników z całego świata. Kraków będzie gościł około 1300 tancerzy z niemalże wszystkich kontynentów. Bilety na warsztaty i imprezy towarzyszące można kupić każdego dnia festiwalu na terenie kampusu AWF.

Najbardziej wyczekiwanymi z 25 gwiazd wydarzenia są Matt Steffanina (uznawany za najpopularniejszego tancerza internetu, jego filmy na YouTube mają ponad MILIARD wyświetleń!), Lyle Beniga (legenda tańca, znany z trasy z Justinem Timberlakiem, czy występów u Oprah Winfrey), Ian Eastwood (nagrodzony statuetką Choreografa Roku w prestiżowej gali World of Dance, występował m.in. w teledyskach Biebera, czy Tori Kelly), Keone i Mari Madrid (wzbudzający olbrzymie emocje duet, gwiazdy teledysku “Love Yourself” Justina Biebera, którym skradli serca milionom osób na świecie).

REKLAMA

Warsztaty, treningi, imprezy.

FPDC to przede wszystkim warsztaty taneczne, prowadzone przez najlepszych choreografów, ale także specjalny program treningowy, widowiskowe pokazy w Operze Krakowskiej oraz bitwy i turnieje
taneczne. 13 sierpnia o 19:30 festiwal zawita na Rynek Podgórski.

Więcej: www.fpdancecamp.com

Miejsce : teren Akademii Wychowania Fizycznego im Bronisława Czecha, Al. Jana Pawła II 78,
Kraków

Data : 6-16 sierpnia 2017

Szczegóły i rejestracja : www.fpdancecamp.com

Fair Play Dance Camp na Facebooku : www.facebook.com/fairplaydancecamp

źródło: materiały prasowe nadesłane przez organizatora

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij