[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Zdrowe śniadanie: tosty z bobem i jajkiem w koszulce [prosty przepis]

Jeśli chcesz dobrze zacząć dzień, nie zapominaj o śniadaniu. Z naszym prostym przepisem dostarczysz swojemu organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Energia na cały dzień gwarantowana!

zdrowe śniadanie, tosty z bobem i jajkiem w koszulce Śniadanie do łóżka? Poproszę w wersji fit!

Przepis na tosty z bobem i jajkiem w koszulce

Kcal: 370 l Porcje: 4 l Czas: 20 min l Cukier: 3,6 g l Tł. nasyc.: 6,2 g

REKLAMA

Składniki (na 4 porcje):

  • 400 g bobu
  • 50 g startego sera pecorino
  • sok i starta skórka z 1/2 cytryny
  • 3 łyżki oliwy extra-virgin
  • 1 łyżka posiekanej natki pietruszki
  • 1 łyżka posiekanej bazylii
  • 1 łyżka posiekanego oregano
  • 4 kromki chleba żytniego na zakwasie, tosty
  • 1 ząbek czosnku
  • 4 jajka

Sposób przygotowania:

1. Wyłuskaj bób i zblanszuj go w garnku z gotującą się, osoloną wodą przez 2-3 minuty. Odsącz i przelej zimną, bieżącą wodą.

2. Potraktuj bób tłuczkiem lub miażdżarką do purée i wymieszaj masę z pecorino, sokiem i skórką z cytryny oraz 2 łyżkami oliwy. Na koniec wmieszaj zioła.

3. Zrób tosty. Przekrój ząbek czosnku na pół i wysmaruj nim kromki, skrapiając je oliwą. Nałóż na tosty masę z bobu, zrób jajka w koszulkach i połóż je na wierzchu. Jeszcze tylko kilka kropel oliwy, sól, pieprz i gotowe.

Jakoś nie możesz się przekonać do jedzenia pierwszego posiłku przed południem? Przekonamy Cię, że warto poświęcić chwilę na przygotowanie pysznego posiłku nawet z samego rana (i nawet kosztem kilku minut snu). Na początek wypróbuj jeden z 10 pomysłów na zdrowe śniadanie. Jeśli akurat postanowiłaś zgubić kilka zbędnych kilogramów, sprawdź, 7 patentów na śniadanie wspomagające odchudzanie.

WH 03/2016

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij