[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.1

Sposoby na odchudzanie według gwiazd

Przyglądasz się czasem zdjęciom rewelacyjnie wyglądających celebrytek i zadajesz sobie pytanie: jak one to robią? My też, więc je o to zapytałyśmy. Poznaj patenty gwiazd, które gwarantują idealne ciało i superformę.

shakira fot. Gustavo Miguel Fernandes 2015/shutterstock.com

Od kiedy pojawiło się pierwsze wydanie polskiego Women’s Health, nasze rodzime i zagraniczne gwiazdy dzielą się sekretami ich rewelacyjnej formy. Wiemy, jak o ciało dba Patricia Kazadi czy Jessica Alba. Wiemy, co je Ewelina Lisowska i Shakira. Zobacz, jakie jeszcze rady mają dla nas kobiety, które znamy z pierwszych stron gazet.

REKLAMA

REKLAMA

shailene woodley, gwiazdy fot. Featureflash 2015/shutterstock.com

"Kupuj u lokalnych sprzedawców"

Shailene Woodley:

„Niezależnie od tego, w jakim miejscu na świecie jestem, staram się robić zakupy w małych warzywniakach, w których jarzyny są zawsze świeże, a na dodatek często tańsze niż w supermarketach. Poza tym mogę porozmawiać z ludźmi, którzy zajmują się uprawą i dowiedzieć od nich wielu ciekawych rzeczy".

REKLAMA

kaley, gwiazdy fot. Joe Seer 2015/shutterstock.com

"Rób przerwy w jedzeniu"

Kaley Cuoco-Sweeting:

„Zawsze staram się jeść tylko część posiłku. Uwierz mi, że jeśli zjesz połowę tego, co masz na talerzu, zrobisz sobie 10-minutową przerwę i napijesz się wody – poczujesz się pełna. Jeśli wciąż będziesz głodna, nie ma problemu, dokończ swoją porcję. Ale założę się, że nie będziesz”.

REKLAMA

REKLAMA

Zawsze dobrze czułam się w swoim ciele. Byłam pewna siebie i dzięki ćwiczeniom wciąż jestem  - twierdzi Heidi Klub. (fot. Rankin) Zawsze dobrze czułam się w swoim ciele. Byłam pewna siebie i dzięki ćwiczeniom wciąż jestem - twierdzi Heidi Klub. (fot. Rankin)

"Zanim sobie pofolgujesz, upewnij się, że warto"

Heidi Klum:

„Byłam niedawno na kolacji w restauracji i serwowano akurat trufle, bo był na nie sezon. Zamówiłam więc pizzę i makaron. Oczywiście, z truflami. Czasem można sobie pozwolić na odstępstwo od diety, oby nie codziennie!”.

Wydaje Ci się, że nie do końca kontrolujesz swoje cheat-mealowe szaleństwo? Sprawdź, czy lepiej pozwalać sobie na małe odstępstwa od diety codzienie, czy raz w tygodniu urządzić sobie wielką ucztę: Cheat meal vs. cheat day: co lepsze?

REKLAMA

fot. Jeff Lipsky fot. Jeff Lipsky

"Odpuść sobie restrykcyjne diety"

Shakira:

„Nigdy nie byłam w stanie przestrzegać żadnej restrykcyjnej diety. Życie jest za krótkie, żeby się tak męczyć. Staram się jednak trzymać z daleka od prostych węglowodanów, jem za to dużo warzyw i owoców”.

REKLAMA

REKLAMA

fot. Featureflash 2015/shutterstock.com fot. Featureflash 2015/shutterstock.com

"Jedz zdrowo"

Kate Hudson:

„Co to znaczy zdrowo? Brązowy ryż, fasola, kolorowe sałatki, ryby, orzechy, jagody i maliny oraz rozmaite dania, których głównym składnikiem są warzywa. To właśnie jest zdrowe”.

REKLAMA

maria, gwiazdy fot. Helga Esteb 2015/shutterstock.com

"Nie popadaj w obsesję"

Maria Menounos:

„Chodzi o to, żeby zdrowo żyć i szanować swoje ciało, a nie popadać w skrajności i wytykać sobie, że wygląda się grubo i trzeba schudnąć. Naprawdę, mam ochotę teleportować się na drugi koniec świata za każdym razem, gdy słyszę dziewczyny rozmawiające o tym i narzekające na swój wygląd. A słyszę je codziennie. Jeśli masz ochotę zjeść coś niezdrowego – zjedz! A później zafunduj sobie dodatkowe 15 minut treningu. Ja tak robię”.

Najlepiej treningu cardio połączonego z siłowym. Przykładowy plan treningowy znajdziesz tutaj: 2015 będzie Twój: trening siłowy i ćwiczenia cardio.

REKLAMA

REKLAMA

pink, gwiazda fot. Helga Esteb 2015/shutterstock.com

"Żyj w zgodzie ze swoim ciałem"

Pink:

„Naprawdę chciałabym być bardziej zdyscyplinowana, jeśli chodzi o dietę, ale za bardzo lubię jeść i mam do tego typowo włoskie podejście. Impreza rodzinna? Jem do woli, cieszę się życiem i serwuję sobie ucztę dla podniebienia. Na co dzień staram się jeść zdrowo. I tyle. Nie narzekałabym, gdyby udało mi się zrzucić 5 kg, ale uczynić z tego swój cel życiowy? To nie dla mnie. Jestem absolutnie pogodzona z tym, że pewnie nigdy nie będę wyglądać jak baletnica”.

Tekst: Aleisha Fetters, Jagoda Dziadul

WH

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij