Pierś z kurczaka: dlaczego warto jeść

Nie dość, że jest źródłem białka (chudego), to jeszcze dostarcza do organizmu koenzym Q10. Ten z kolei sprawia, że możemy zapomnieć o zmarszczkach i cieszyć się jędrną, gładką skórą. O czym mowa? Ano o mięsie z piersi kurczaka. Poznaj jego zalety.

kurczak, mięso, filet fot. shutterstock.com
fot. shutterstock.com

Dlaczego warto jeść pierś z kurczaka

W Królestwie Chudego Białka niepodzielną władzę sprawuje białe mięso z piersi kurczaka (bez skóry). To chude białko jest także fantastycznym źródłem koenzymu Q10 wspierającego przemianę komórek skóry, więc żegnajcie łuszczące się, stare komórki, a witajcie świeże, różowe i nowe.

Możesz za jednym razem zgrillować wystarczająco dużo kurczaka na tydzień wartościowych posiłków i podzielić na kawałki do sałatek lub plastry do kanapek (polecamy też nasze pomysły na kanapki z indykiem, który możesz zastąpić mięsem z kurczaka).

Po prostu natrzyj pierś kurczaka bez skóry oliwą, czosnkiem, suszonym rozmarynem i grilluj każdą ze stron po 5 minut, a potem spokojnie przechowuj w lodówce nawet do tygodnia.

Powyższy fragment artykuł pochodzi z wydania specjalnego WH "Bądź piękna nago". Przejdź na kolejna stronę, żeby dowiedzieć się więcej!

Aplikacja - „Bądź piękna nago”
Aplikacja - „Bądź piękna nago”

Dla tradycjonalistki – książka "Bądź piękna nago"

Wyniki ankiety przeprowadzonej na naszej stronie internetowej pokazały, że aż 79% kobiet ma jakieś zastrzeżenia co do swojego wyglądu. Chcemy zmienić takie nastawienie. Uwierz – żeby być piękną, musisz przede wszystkim polubić swoje ciało!

okładka, numer specjalny

Stąd pomysł na pierwszą książkę WH – „Bądź piękna nago”. To aż 256 stron i pięć rozdziałów, które zawierają szczegółowo rozpisany, 6-tygodniowy plan obejmujący dietę (pięć smacznych posiłków dziennie) i kompletny trening. A oprócz tego porady naszych specjalistów, którzy podpowiadają, jak wyglądać i myśleć o sobie lepiej.

Już teraz zamów książkę "Bądź piękna nago" z darmową przesyłką!

Dla gadżeciary – apka "Bądź piękna nago"

Jeśli wolisz mieć jadłospis i opis ćwiczeń zawsze pod ręką, nasza aplikacja to coś dla Ciebie! Ściągnij apkę "Bądź piękna nago" na swojego smartfona lub tablet i nie zastanawiaj się dłużej, jaki trening dziś wybrać, ile zrobić powtórzeń, co zjeść na śniadanie, a co na kolację. Poprowadzimy Cię za rękę i wyręczymy w podejmowaniu decyzji. Ty musisz podjąć tylko jedną: zabieram się za siebie!

Bądź piękna nago, aplikacja WH

Jak to działa?

Po zainstalowaniu musisz tylko wybrać pierwszy dzień i godzinę treningu. Od tej pory apka będzie Ci przypominać godzinę wcześniej o każdym zaplanowanym treningu. Oczywiście funkcję przypominania możesz w każdej chwili wyłączyć.

Jeśli przegapisz któryś z treningów, możesz zacząć plan od nowa albo ustawić datę początku o jeden dzień później niż pierwotnie. Plan treningowy możesz wyeksportować do kalendarza, żeby uniknąć przegapienia.

Po sześciu tygodniach takiego reżimu treningowego (nie martw się, są też dni wolne!) i starannie zaplanowanej diety poczujesz się we własnej skórze jak w najseksowniejszej kreacji.

Aplikacja "Bądź piękna nag"o działa na telefonach i tabletach z systemem iOS oraz Android.

Pobierz już teraz naszą aplikację:

WH

REKLAMA