Nabiał: niezbędny element zdrowej diety

Jogurt naturalny, serek wiejski, mleko… – produkty mleczne są naturalnym źródłem wapnia i białka. Jeśli w swojej diecie zadbasz o odpowiednia ilość nabiału, zbudujesz umięśnioną, zgrabną sylwetkę, wzmocnisz także włosy i paznokcie. Zobacz, jak być piękną.

mleko, ser, nabiał fot. shutterstock.com
fot. shutterstock.com

Dlaczego warto jeść mleko, jogurt, ser

REKLAMA

Niskotłuszczowe, bogate w wapń jedzenie pomaga w dłuższej perspektywie zrzucić wagę. Badania opublikowane w „British Journal of Nutrition” przekonują, że kobiety, które podwoiły dzienne spożycie wapnia z 600 mlg na dzień do 1200 mlg, podczas 15 tygodni straciły średnio 7,5 kg – bez cięcia kalorii!

25% o tyle przyspieszysz metabolizm i przemodelowanie sylwetki, jeżeli rekomendowaną, dzienną dawkę białka rozłożysz w miarę równo na wszystkie pięć posiłków.

Jogurt naturalny o obniżonej zawartości tłuszczu, a szczególnie ten w rodzaju jogurtu greckiego, dostarcza przyjaznych dla mięśni białek i zawiera mniej cukru niż inne jego rodzaje. Odtłuszczony serek wiejski jest proteinową wagą ciężką, ze swoimi 14 g na pół kubeczka.

Dodatkowo, poza zbudowaniem mięśni, wapń pomoże Ci uzyskać mocną, imponującą blaskiem i gęstością grzywę, ponieważ włosy to prawie w całości białko.

Powyższy fragment artykułu artykuł pochodzi z wydania specjalnego WH "Bądź piękna nago". Przejdź na kolejna stronę, by dowiedzieć się więcej!

REKLAMA

REKLAMA

Aplikacja - „Bądź piękna nago”
Aplikacja - „Bądź piękna nago”

Dla tradycjonalistki – książka "Bądź piękna nago"

Wyniki ankiety przeprowadzonej na naszej stronie internetowej pokazały, że aż 79% kobiet ma jakieś zastrzeżenia co do swojego wyglądu. Chcemy zmienić takie nastawienie. Uwierz – żeby być piękną, musisz przede wszystkim polubić swoje ciało!

okładka, numer specjalny

Stąd pomysł na pierwszą książkę WH – „Bądź piękna nago”. To aż 256 stron i pięć rozdziałów, które zawierają szczegółowo rozpisany, 6-tygodniowy plan obejmujący dietę (pięć smacznych posiłków dziennie) i kompletny trening. A oprócz tego porady naszych specjalistów, którzy podpowiadają, jak wyglądać i myśleć o sobie lepiej.

Już teraz zamów książkę "Bądź piękna nago" z darmową przesyłką!

Dla gadżeciary – apka "Bądź piękna nago"

Jeśli wolisz mieć jadłospis i opis ćwiczeń zawsze pod ręką, nasza aplikacja to coś dla Ciebie! Ściągnij apkę "Bądź piękna nago" na swojego smartfona lub tablet i nie zastanawiaj się dłużej, jaki trening dziś wybrać, ile zrobić powtórzeń, co zjeść na śniadanie, a co na kolację. Poprowadzimy Cię za rękę i wyręczymy w podejmowaniu decyzji. Ty musisz podjąć tylko jedną: zabieram się za siebie!

Bądź piękna nago, aplikacja WH

Jak to działa?

Po zainstalowaniu musisz tylko wybrać pierwszy dzień i godzinę treningu. Od tej pory apka będzie Ci przypominać godzinę wcześniej o każdym zaplanowanym treningu. Oczywiście funkcję przypominania możesz w każdej chwili wyłączyć.

Jeśli przegapisz któryś z treningów, możesz zacząć plan od nowa albo ustawić datę początku o jeden dzień później niż pierwotnie. Plan treningowy możesz wyeksportować do kalendarza, żeby uniknąć przegapienia.

Po sześciu tygodniach takiego reżimu treningowego (nie martw się, są też dni wolne!) i starannie zaplanowanej diety poczujesz się we własnej skórze jak w najseksowniejszej kreacji.

Aplikacja "Bądź piękna nag"o działa na telefonach i tabletach z systemem iOS oraz Android.

Pobierz już teraz naszą aplikację:

WH

Zobacz również:
To najlepsze ćwiczenie, którego nie robisz. A w zasadzie nie robiłaś, bo to ten właśnie ruch, który Twoje ciało pokocha
ZOBACZ WIĘCEJ
REKLAMA