[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.5

Kalendarz Google: aplikacja, która pozwoli ci skutecznie schudnąć

Wspomagaj swoją walkę o zgrabną sylwetkę na wszelkie możliwe sposoby. Podpowiadamy, jak w prosty sposób za pomocą kalendarza Google możesz zaplanować treningi i czas na przygotowanie zdrowych posiłków. Reszta zależy już tylko od Ciebie!

google kalendarz pomoże schudnąć Kalendarz treningowy i dietetyczny dostępny na Twoim smartfonie to sposób na osiągnięcie wyznaczonych celów.

„Co to ja miałam zrobić?” – często kołacze Ci się w głowie to zdanie? Masz problem z wciśnięciem przygotowania dietetycznego posiłku lub treningu w napięty rozkład dnia? Żaden problem – kalendarz Google dzięki funkcji „cele” pomoże Ci w planowaniu i znajdzie czas na zdrowe nawyki. Podpowiadamy, co warto do niego wpisać.

Przykładowe wpisy

REKLAMA

16 stycznia (poniedziałek)

 • Co: ćwiczenia
 • Cel: trening HIIT
 • Czas: 30 minut, dwa razy w tygodniu
 • Dlaczego: Krótki trening interwałowy może być bardziej skuteczny w spalaniu kalorii niż długie kardio. Możesz się jednak za niego zabrać dopiero wtedy, kiedy masz już niezłą kondycję.

17 stycznia (wtorek)

 • Co: czas dla Ciebie
 • Cel: medytacja
 • Czas: 10 minut, codziennie
 • Dlaczego: Badania pokazują, że trening uważności (mindfulness), czyli umiejętności skupienia się na tym, co się dzieje, oraz na swoich myślach i reakcjach, może pomóc opanować emocjonalne podjadanie.

18 stycznia (środa)

 • Co: bliscy ludzie
 • Cel: randka fitness
 • Czas: 1 h, raz w tygodniu
 • Dlaczego: Trening z partnerem lub przyjacielem wzmacnia motywację. Wybierz ćwiczenia, które pomagają wzmocnić mięśnie (to nie musi być siłownia, ale np. boks), bo dzięki temu przyspieszysz metabolizm.

19 stycznia (czwartek)

WH 10/2016

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij