[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.2

Jak urozmaicić kawę? 6 pomysłów

Oprócz tradycyjnego Latte, Americano, Cappuccino i Espresso, niektóre kawiarnie serwują małą czarną z tonikiem, nasionami chia i innymi oryginalnymi dodatkami. Przed Tobą nowe oblicza kawy, które świetnie wyglądają i smakują. 

 

Kawa z tęczową pianką

Chociaż o kolorowej kawie zrobiło się głośno stosunkowo niedawno, zdążyła już podbić Instagram. Twórcą tęczowego latte jest barista z Las Vegas, który do tworzenia wzorów na piance używa naturalnych barwników spożywczych. Wygląda zachęcająco, co? 

 

 

Kurkumowe latte

Nie zawiera kofeiny, ale postawi Cię na nogi, gdy złapiesz przeziębienie. Wzmacnia również odporność i pomaga na kłopoty z zasypianiem. Latte z kurkumą wykonasz ze startego korzenia kurkumy i mleka migdałowego lub kokosowego. 

REKLAMA

REKLAMA

 

Kawa z tonikiem

Orzeźwia podczas upałów i świetnie stawia na nogi. Kawa z tonikiem to alternatywa dla tradycyjnej kawy mrożonej. Jeśli jesteś ciekawa jej smaku, w kilka minut możesz przygotować ją w domu. 60 ml świeżo zaparzonego espresso wlej do szklanki wypełnionej kostkami lodu i 120 ml toniku. Gotowe.

 

 

Dyniowe latte

Wykorzystaj sezon na dynię i zrób z nią pyszny, rozgrzewający napój. Dodatkowy atut: dyniowe latte jest bardzo proste do przygotowania. Miksujesz espresso, mleko, odrobinę cukru, upieczoną dynię, ulubione przyprawy korzenne i możesz pić.

REKLAMA

 

Kawowe smoothie z bananem i nasionami chia

Zapełnia żołądek, dodaje energii i smakuje. Idealne na śniadanie i przekąskę w pracy. Przygotowanie: 30 ml schłodzonej kawy zmiksuj z 200 ml czekoladowego mleka sojowego, łyżką gorzkiego kakao, bananem i nasionami chia. Voila, można pić.

 

 

Pudding kawowy z chia

Zrobienie takiego puddingu to bułka z masłem, a smakuje świetnie. Wystarczy, że 3 łyżki chia wsypiesz do kawy (zrobionej z dwóch łyżek kawy rozpuszczalnej) i odstawisz do lodówki na minimum trzy godziny. Gdy powstanie pudding, dorzucasz ulubione dodatki - owoce, orzechy albo płatki kokosowe - i delektujesz się smakiem.

WH

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij