[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.8

Jak jeść mniej w pracy [6 patentów od naukowców]

Jak skutecznie schudnąć? Przestać podjadać zbędne kalorie w pracy. Łatwo powiedzieć? Z naszymi naukowo udowodnionymi patentami będzie również łatwo wprowadzić tę zasadę w życie. Poznaj sposoby na zgrabną sylwetkę w biurze.

lunch w pracy fot. shutterstock.com

1. Ukryte słodycze

Specjaliści oszacowali, że przeciętny pracownik biurowy ma w zasięgu ręki średnio 476 kcal w postaci różnych przysmaków leżących na biurku. Czarów nie ma: ci ze słodyczami w szufladzie ważą średnio o 12,5 kg więcej niż ci bez zapasów.

REKLAMA

2. Dieta pudełkowa

Lunch przygotuj dzień wcześniej w domu, po kolacji. Z pełnym brzuchem i głową pełną pomysłów dokonasz rozsądniejszych wyborów żywieniowych. Warto, bo „na głodniaka” w pracy najprawdopodobniej upolujesz drożdżówkę albo pączka.

3. W kantynie

Gdy zawitasz do firmowej stołówki – weź tackę. Powód jest prosty: ludzie bez tacki wybierają to, co najbardziej poręczne. Czyli najczęściej pełne sera i sosów sandwicze.

4. W sklepiku

Jeśli zły los sprawi, że będziesz zmuszona zajrzeć do sklepu, zapłać gotówką. Badania wykazały, że ludzie płacący kartą pozwalają sobie na więcej łakoci i słodkich napojów.

5. Przerwa obiadowa

W przerwie na lunch skocz na spacer - wybierz knajpę oddaloną nieco dalej od biura. Po takim relaksującym tripie poczujesz się lepiej i zjesz o 24% mniej słodkiego.

6. Szuflady pełne skarbów

Gdy badanym pracownikom przełożono słodycze z blatu biurka do jego dolnej szuflady, zjadali dziennie o 74 kcal mniej (co się równa nawet 3 kg rocznie).

Poznaj też 12 trików, dzięki którym zjesz mniej. Razem będziesz znała już aż 18 sposobów na utrzymanie wagi w ryzach. Uda się!

WH 11/2016

Komentarze

 (5)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij