Jajka: gotuj, przyrządzaj i jedz

Jajka w koszulkach, na twardo, na miękko… – jedz na różne sposoby i nie przejmuj się cholesterolem. Ciesz się natomiast porządną dawką białka, zdrowych kwasów tłuszczowych omega-3 i witamin. Jeśli jeszcze nie jesteś przekonana, zobacz, dlaczego warto jeść jajka.

jajka Shutterstock

Dlaczego warto jeść jajka

Jajko to produkt idealny. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) uznała jego białko za wzorcowe i wykorzystuje je jako wzór do pomiaru zawartości aminokwasów w innych produktach.

Zawiera 13 witamin (m.in. A, E, D, K oraz B2, B9 i B12), minerałów (fosforu, potasu, wapnia, żelaza, cynku i magnezu, selenu i jodu), rzeczone wzorcowe białko i antyoksydanty.

25% o tyle przyspieszysz metabolizm i przemodelowanie sylwetki, jeżeli rekomendowaną, dzienną dawkę białka rozłożysz w miarę równo na wszystkie pięć posiłków.

Ma też umiejętność stabilizowania poziomu cukru w naszej krwi, co pozwala utrzymywać uczucie sytości dłużej niż po zjedzeniu innych produktów. Ci, którzy jedli jajka na śniadanie, tracili 65% więcej wagi podczas odchudzania niż ci, którzy jedli na śniadanie bułki o tej samej liczbie kalorii – tak donoszą badania przeprowadzone przez „International Journal of Obesity”. Nie ma powodu im nie wierzyć.

Powyższy fragment artykułu artykuł pochodzi z wydania specjalnego WH "Bądź piękna nago". Przejdź na kolejna stronę, by dowiedzieć się więcej!

Aplikacja - „Bądź piękna nago”
Aplikacja - „Bądź piękna nago”

Dla tradycjonalistki – książka "Bądź piękna nago"

Wyniki ankiety przeprowadzonej na naszej stronie internetowej pokazały, że aż 79% kobiet ma jakieś zastrzeżenia co do swojego wyglądu. Chcemy zmienić takie nastawienie. Uwierz – żeby być piękną, musisz przede wszystkim polubić swoje ciało!

okładka, numer specjalny

Stąd pomysł na pierwszą książkę WH – „Bądź piękna nago”. To aż 256 stron i pięć rozdziałów, które zawierają szczegółowo rozpisany, 6-tygodniowy plan obejmujący dietę (pięć smacznych posiłków dziennie) i kompletny trening. A oprócz tego porady naszych specjalistów, którzy podpowiadają, jak wyglądać i myśleć o sobie lepiej.

Już teraz zamów książkę "Bądź piękna nago" z darmową przesyłką!

Dla gadżeciary – apka "Bądź piękna nago"

Jeśli wolisz mieć jadłospis i opis ćwiczeń zawsze pod ręką, nasza aplikacja to coś dla Ciebie! Ściągnij apkę "Bądź piękna nago" na swojego smartfona lub tablet i nie zastanawiaj się dłużej, jaki trening dziś wybrać, ile zrobić powtórzeń, co zjeść na śniadanie, a co na kolację. Poprowadzimy Cię za rękę i wyręczymy w podejmowaniu decyzji. Ty musisz podjąć tylko jedną: zabieram się za siebie!

Bądź piękna nago, aplikacja WH

Jak to działa?

Po zainstalowaniu musisz tylko wybrać pierwszy dzień i godzinę treningu. Od tej pory apka będzie Ci przypominać godzinę wcześniej o każdym zaplanowanym treningu. Oczywiście funkcję przypominania możesz w każdej chwili wyłączyć.

Jeśli przegapisz któryś z treningów, możesz zacząć plan od nowa albo ustawić datę początku o jeden dzień później niż pierwotnie. Plan treningowy możesz wyeksportować do kalendarza, żeby uniknąć przegapienia.

Po sześciu tygodniach takiego reżimu treningowego (nie martw się, są też dni wolne!) i starannie zaplanowanej diety poczujesz się we własnej skórze jak w najseksowniejszej kreacji.

Aplikacja "Bądź piękna nag"o działa na telefonach i tabletach z systemem iOS oraz Android.

Pobierz już teraz naszą aplikację:

WH

REKLAMA